Валерія Шайденко менеджер з організаційного розвитку
Валерія Шайденко менеджер з організаційного розвитку

Розкажи про свій досвід у компанії. Якими були перші функції та за що відповідаєш зараз?

Я приєдналася до HR команди «Данон» у 2010 році. Розпочала кар’єру з посади HR бізнес-партнера відділів продажу та маркетингу молочного бізнесу в Україні. Протягом 7 років у компанії я встигла змінити декілька напрямів в HR та декілька категорій бізнесу «Данон». Зараз я працюю у Франції у команді Evian Volvic International – найбільш мультинаціональному підрозділі «Данон», що займається розвитком найкращих брендів води – «Evian», «Volvic» і «Badoit».

Що найцікавіше у твоїй роботі?

Неймовірно цікавим є те, за що відповідаю зараз. Моя команда працює у більш ніж 30 країнах світу. Тому ми бачимо один одного у реальному житті лише раз на рік. Різноманітність культур, географічна віддаленість та різниця у часі – ось те, що робить мою роботу по-справжньому насиченою. Переді мною ті ж виклики, які зустрічають HR бізнес-партнери інших бізнесів. Різниця – у досить нестандартних умовах роботи. Це і є найцікавішим.

Що ти зрозуміла, працюючи у «Данон»?

Перше – починати будь-які зміни необхідно з себе. Не боятися брати на себе відповідальність за все, що трапляється у житті. Друге – важливо мати чітке бачення результату, до якого рухаєшся. І це не скасовує відкритості до інших точок зору – саме у співпраці «народжується» успіх.