Василь Михайлик менеджер з ефективності збуту
Василь Михайлик менеджер з ефективності збуту

Розкажи про свій досвід у компанії. Якими були перші функції та за що відповідаєш зараз?

Одинадцять років тому я розпочав свій шлях у «Данон» з посади торгівельного представника відділу продажів у м. Львів. Відповідав за викладку продукції у торгових точках, формування оптимального замовлення та контроль залишків продукції. Завдяки цій посаді я отримав перший досвід роботи і зрозумів, як працюють «у полях». Цей досвід став міцною основою для моєї кар'єри в продажах.

Десять років я обіймав різні посади у Західному регіоні України: від фахівця по роботі з клієнтами до регіонального менеджера зі збуту продукції.

Пройшов майже рік з часу, як я переїхав до центрального офісу компанії, що у Києві. Тут я відповідаю за підвищення ефективності моделі збуту та роботи торгової команди. Це робота стратегічна, національного  рівня.

Що найцікавіше у твоїй роботі?

Я дуже люблю працювати з цифрами. Адже це те, з чим мені дійсно комфортно. Проте не це найцікавіше у моїй роботі. Я вдячний «Данон» за можливість знаходити і пропонувати бізнесу нові рішення, можливість їх реалізовувати й бачити результати.

Що ти зрозумів, працюючи у «Данон»?

Для того, щоб досягнути успіху, важливі функціональні знання та професійний досвід. Проте цього не достатньо. Я зрозумів, що успіх у будь-якій професії неможливий без вміння чути людей навколо, а не просто їх слухати, вміння розуміти емоції інших та усвідомлювати, як твоя поведінка на них впливає, без готовності йти на компроміс та шукати спільні можливості.