Екскурсії

Що відрізняє «Данон» в Україні від інших FMCG компаній? Ми не просто виготовляємо здоровий продукт і дбаємо про продажі та прибутки, ми робимо це з любов’ю. Адже ми ставимо на перше місце піклування про споживача. Найкращий спосіб довести свою турботу — це дозволити споживачу самостійно перевірити де, ким та яким чином виробляється наша продукція, що є таким корисним та так добре смакує.

Екскурсії на завод
«Данон Дніпро»

Двері заводу «Данон Дніпро» у м.Херсон відкриті для гостей. Ми запрошуємо дорослих та дітей побувати на нашому виробництві, щоб на власні очі побачити те, як виготовляється смачна й корисна продукція «Данон». Під час екскурсії фахівці компанії обов’язково розкажуть та покажуть, де, ким та яким чином організоване виробництво і контроль якості продукції «Данон» в Україні.

Завод з виробництва йогуртів «Данон» у місті професій «KidsWill»

Потрапити на завод компанії «Данон» в Україні можна не лише у м. Херсон. Для маленьких споживачів нашої продукції ми відкрили Завод з виробництва йогурту «Данон» на території ТРЦ «ART Mall» у дитячому місті професій KidsWill. На Заводі встановлено найновішу техніку та обладнання, за допомогою якого діти знайомляться з роботою молокозаводу та самостійно готують йогурт: доставляють молоко на станцію, дізнаються про основні принципи контролю якості сировини, знайомляться з процесами пастеризації та ферментації молока, розглядають бактерії під мікроскопом і самостійно додають йогуртову культуру в молоко. Більше інформації про Завод з виробництва йогуртів «Данон» – на сайті «KidsWill»

«Шлях молока» на ВДНГ

Для мешканців міста Київ компанія «Данон» в Україні відкрила інформаційно-пізнавальний павільйон на ВДНГ. Назва нашого павільйону – «Шлях молока», оскільки тут юні відвідувачі можуть долучитися до всіх етапів виробництва молочних продуктів: від збору до упаковки та потрапляння готової продукції на полицю супермаркету.

Місце: павільйон №11.
Час роботи: п'ятниця – 15:00-19:00; субота, неділя – 11:00-18:00. Вхід вільний.
Якщо у вас є запитання, бажання записатися на екскурсію групою – телефонуйте за телефоном +38 067 467 38 66, або пишіть на адресу ekskyrsii.milk@gmail.com.