КОМПАНІЯ «ДАНОН» ПРОДОВЖУЄ РОЗВИТОК СВОЇХ ЗАВОДІВ В УКРАЇНІ

08 February

З метою підвищення ефективності процесів виробництва та забезпечення довгострокового розвитку підприємств, компанія «Данон» в Україні фокусує діяльність та експертизу своїх заводів:  завод «Данон Кремез»  у м. Кременчук – на виробництві традиційних молочних продуктів (молоко, сметана, кефір та ін.) та завод «Данон Дніпро» у м. Херсон – на виробництві йогуртів.

Перенесення виробництва продуктів під ТМ «Веселий пастушок» з м. Херсон у м. Кременчук є одним з кроків на шляху до реалізації цієї програми. «Це рішення дозволить нам спростити процеси виробництва, щоб зосередитись на сталому та успішному розвитку підприємств», – коментує Борис Жигалов, індустріальний директор компанії «Данон» в Україні. Завдяки такому рішенню компанія може і далі розширювати виробництво та асортимент продукції. Так, на заводі у м. Херсон лише протягом 2016 та 2017 років почали виготовляти 30 нових продуктів, що дозволило збільшити об’єм виробництва йогуртів на 7% та 8% відповідно. У 2018 році планується зберегти цю тенденцію.

Зазначимо, що на споживачах продукції «Веселий пастушок» рішення про перенесення виробництва до Кременчука не відобразиться, адже схему дистрибуції на півдні країни компанія залишає незмінною.  

«Наша компанія має амбітні плани щодо подальшого розвитку заводу «Данон» у м. Херсон. Зокрема, вже у 2018 році ми запланували низку продуктових інновацій у йогуртово-десертній категорії, що дозволить нам збільшити обсяг готової продукції та надати нашим споживачам більший вибір здорових продуктів», – зазначив Михайло Юзва, директор заводу «Данон Дніпро».