search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00) 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00) 0 (800) 501 785

Бренд ALPRO долучився до соціального проекту «Все буде кава»

15 May

Від початку травня бренд ALPROкомпанії Данон приєднався до соціального проекту «Все буде кава», покликаного підтримати кав’ярні, діяльність яких постраждала від карантинних заходів. В рамках проекту та у підтримку кав’ярень «третьої хвилі» бренд ALPRO безкоштовно передає місячний запас рослинних напоїв для кожного з учасників.

«Ми переконані, що спільними зусиллями нам вдасться подолати наслідки кризи, яка болюче позначилась на представниках малого бізнесу» - зазначає Менеджер з розвитку Бізнесу ALPRO в Україні Анастасія Шулакова. «Надаючи підтримку кав’ярням третьої хвилі, ми не лише створюємо додаткову можливість відновити свою роботу для тих, хто розділяє наші цінності професійного приготування кавових напоїв, але й лишаємось сталим елементом здорового способу життя для наших постійних споживачів» - відзначає Анастасія.

Нагадаємо, що проект «Все буде кава» ініційований STORM Coffee Show и SCA Ukraine з метою об’єднати власників кавового бізнесу, учасників кавової спільноти та каволюбів, щоб подолати наслідки кризи. Суть проекту дуже проста: жителі Києва та інших великих міст України мають можливість допомогти улюбленій кав’ярні та підтримати її протягом карантину, аби по закінченні заклад відкрився й продовжив працювати. Клієнти можуть придбати сертифікат вартістю 50 грн. Їх можна буде використати у кав’ярнях після карантину, обмінявши на один напій на вибір: доппіо, еспресо, фільтр-каву, капучіно та лате на традиційному молоці або напоях на рослинній основі.

Наразі проект «Все буде кава» діє в 15 містах України та об’єднує понад 140 кав’ярень.

Інформаційна довідка:

ALPRO – європейський бренд, що понад 35 років є лідером у виробництві широкого асортименту смачних рослинних продуктів (напоїв, ферментованих рослинних продуктів, десертів, морозива). Ці продукти виробляються на заводах в Бельгії, Франції, Великій Британії та Німеччині з сої без ГМО, мигдалю, кокоса, фундука, кеш’ю, рису та вівса. 3 2015 року компанія ALPRO входить до групи компаній Данон, а продукти ALPRO є на ринку України вже понад 10 років.

Все буде кава (http://vsebudekava.com.ua/?utm_medium=article&utm_campaign=alpro) – соціальний проект, суть якого полягає у купівлі чашки кави наперед, аби ваша улюблена кав’ярня відкрилась після карантину. Під чашкою кави мається на увазі сертифікат на суму 50 грн., який можна буде використати в улюбленому закладі після карантину, обмінявши на доппіо, еспресо, фільтр-каву, капучіно чи лате на традиційному або напоях на рослинній основі.

SCA Ukraine (www.facebook.com/SCAUkraine)— міжнародна кавова асоціація в Україні. Має на меті залучити, надихнути і розширити стійке спешілті-суспільство через загальні цінності та ключові зобов’язання.