Компанія «Данон» підтримала запуск сортування у київському бізнес-центрі

13 December

Бізнес-центр Sp Hall першим з київських бізнес-центрів запровадив комплексне управління відходами. Ініціатива стала можливою завдяки спільним зусиллям декількох бізнесів. Ініціатором проекту була компанія «Данон».

Про це компаніям-резидентам бізнес-центру Sp Hall розповідали на заході, що був організований 12 грудня. Відучора під будівлею стоять та використовуються баки для роздільного сортування паперу, пластику, скла і металу.

Раніше лиш деякі компанії, серед них «Данон», сортували сміття і самостійно організовували його вивіз на переробку. Після впровадження комплексного управління відходами в бізнес-центрі ініціатива стала доступною і для інших компаній, що тут працюють. А таких – 19.

«В Україні і в усьому світі наше бачення «Одна планета. Одне здоров'я» відображає переконаність «Данон» у тому, що здоров'я людей і здоров'я планети взаємопов'язані. Щоб діяти згідно з нашим баченням, ми зосередилися на 4 амбіціях. Одна з них – відповідальне поводження з відходами упаковки та популяризація сортування сміття.

В офісах «Данон» в Україні ми сортуємо з лютого 2018 року. Саме тоді запустили проект «Зелений офіс» в головному офісі, що в Sp Hall. Зараз запускаємо програму і в наших регіонах. Разом, тільки в головному офісі, ми переробили 15 тонн пластику і 18 тонн паперу. Підраховано, що одне дерево дорівнює 60 кілограмам паперу. А це означає, що ми вже зберегли 300 дерев. І це тільки початок!», – поділилася Наталі Алькер, генеральна директорка компанії «Данон» в Україні.

За регулярний вивіз відсортованого сміття відповідає компанія «Центр управління відходами».

«Сьогодні все більше уваги прикуто до екологічних питань, і управління відходами зокрема. Керівництво SP Hall зробило важливий крок, забезпечивши всіх орендарів можливістю сортувати сміття та відавати цінні ресурси на переробку. Ми раді стати екологічним партнером і забезпечувати технічний бік цього процесу», – привітав працівників бізнес-центру Олександр Возний, директор компанії «Центр управління відходами».

Довідка

Група компаній «Данон» в Україні є виробником і дистриб'ютором широкого асортименту продуктів харчування. Діяльність компанії в Україні зосереджена на виробництві молочних продуктів та дистрибуції продуктів дитячого харчування. У «Данон» в Україні працює понад 1100 співробітників.

Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (у м. Херсон) і «Данон Кремез» (у м. Кременчук). Продукція компанії випускається під такими торговими брендами: «Активіа», «Актімель», «Живинка», «Простоквашино», «Простоквашино» для малят, «Растішка», «Актуаль», «Даніссімо», «Смішарики». Бізнес дитячого харчування представлений в Україні компанією «Нутриція» з брендами «Nutrilon», «Milupa» та «Малиш».

Центр управління відходами – компанія, що працює на ринку утилізації з 2014 року. Основний профіль компанії – утилізація небезпечних відходів електронного і електричного обладнання (згідно ліцензії Мін-ва екології і природних ресурсів України). З 2018 року в компанії з’явився сервіс «Зелений офіс», в рамках якого запроваджується роздільний збір відходів в установах, офісах, бізнес-центрах. Більше інформації на сайті компанії www.recycle.com.ua

1 / 3