search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00) 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00) 0 (800) 501 785

Компанія Nutricia Advanced Medical Nutrition разом із Інститутом Раку презентують книгу «Харчування дітей з онкологічними захворюваннями»

15 February

Книгу написано для батьків, щоб простими словами пояснити процеси, які відбуваються в організмі дитини з онкологічним захворюванням, а також дати рекомендації щодо організації харчування під час лікування.

Презентація відбулася 15 лютого в Національному Інституті Раку. Книги будуть безкоштовно передані в дитячі відділення при онкологічних диспансерах України, а також в благодійні фонди, які надають допомогу і підтримку дітям, що лікуються від онкологічних захворювань.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я щороку в понад 300 000 дітей у віці від народження до 18 років діагностують рак. Приблизно 8 з 10 цих дітей живуть в країнах з низьким і середнім рівнем доходу, де рівень виживання часто становить близько 20%. Цей показник контрастує з показником у країнах з високим рівнем доходу – 80%*.

28 вересня 2018 року на Генеральній Асамблеї ООН Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила нову глобальну ініціативу, спрямовану на усунення відмінностей у виживанні при дитячому раку в країнах з низьким, середнім рівнями та країнами з високим рівнем доходу.
Стратегічною метою Глобальної ініціативи ВООЗ по боротьбі з раком серед дітей є усунення всіх видів болю і страждань дітей, що борються з раком, а також досягнення як мінімум 60% рівня виживання для всіх дітей з діагнозом рак до 2030 року.

«Потреба створити книгу «Харчування дітей з онкологічними захворюваннями» виникла, оскільки якість харчування має безпосередній вплив на якість лікування та якість життя хворої дитини. Діти, у зв'язку з особливостями дитячого організму, значно більше (у порівнянні з дорослими) страждають від недостатнього харчування під час лікування: невелика маса тіла та стрімкі темпи зростання приводять до підвищеної потреби в енергії і поживних речовинах», – розповіла Марина Мацко, менеджер компанії Nutricia Advanced Medical Nutrition.

Довідка

*За даними www.internationalchildhoodcancerday.org

  Більше інформації про книгу «Харчування дітей з онкологічними захворюваннями» можна отримати за телефоном Гарячої лінії Nutricia Advanced Medical Nutrition: + 38 0505 06 0505.

Довідка про компанію

Nutricia Advanced Medical Nutrition спеціалізується на виробництві сучасних харчових продуктів для спеціальних медичних цілей для всіх вікових груп залежно від сфери терапевтичного застосування. Це перша компанія лікувального харчування, яка є партнером Європейського товариства медичної онкології.

Компанія Nutricia Advanced Medical Nutrition є частиною Групи компаній «Данон».

Сайт компанії: nutriciamedical.com.ua