Компанія Nutricia Advanced Medical Nutrition разом із Інститутом Раку відкрили безкоштовну «Школу пацієнта»

04 February

Компанія Nutricia Advanced Medical Nutrition, що є частиною Групи компаній «Данон», ініціювала відкриття проекту «Школа пацієнта».Проект запущено, щоб допомагати хворим та\або їх рідним інформацією щодо харчування у період лікування та реабілітації, а також наданням гуманітарної допомоги.

«Школа пацієнта» починає регулярні зустрічі з охочими з січня 2019 року. Час зустрічей – перший та третій четвер кожного місяця, о 15:00. Місце – Національний Інститут Раку (Київ, вул. Ломоносова 33/43), 4 поверх.

Згідно з статистикою 10-20% людей* з онкологічними захворюваннями помирають не від основного захворювання, а від нутритивної недостатності, що спричинює зниження імунітету та втрату сил на боротьбу з хворобою.

Саме тому в період лікування та реабілітації онкологічного захворювання важливо контролювати стан харчування.

«У нашій країні щорічно вперше діагностують рак у 136,2 тисяч українців. Ми підтримуємо запуск проекту «Школа пацієнта», аби руйнувати міфи та надавати коректну інформацію щодо впливу хіміо- та променевої терапії на стан організму, способи боротьби з втратою ваги і відсутністю апетиту, підготовку до операції для покращення результатів лікування та ін.  

Адже від поінформованості залежить успіх лікування та якість життя хворого під час лікування та одужання», – поділилася Марина Мацко, куратор проекту «Школа пацієнта» (компанія Nutricia Advanced Medical Nutrition).

Довідка

* Arends J, Baracos V, Bertz H, Bozzetti F, Cadler PC, Deutz NEP, et al. ESPEN expert group recommendations for action against cancer-related malnutritition. Clinical Nutrition 2017; 36: 1187-1196

Більше інформації про «Школу пацієнта» - http://unci.org.ua/shkola-pacienta/

Довідка про компанію

Nutricia Advanced Medical Nutrition спеціалізується на виробництві сучасних харчових продуктів для спеціальних медичних цілей для всіх вікових груп залежно від сфери терапевтичного застосування. Це перша компанія лікувального харчування, яка є партнером Європейського товариства медичної онкології.

Компанія Nutricia Advanced Medical Nutrition є частиною Групи компаній «Данон».

Сайт компанії: https://nutriciamedical.com.ua/