Міцні TALKS з експертами Danone: новий сирок від Растішка - приготували, скуштували, рекомендуємо!

04 September

16 серпня під час заходу «Міцні TALKS» від Растішка матусі-блогерки дізналися, яким має бути корисний та збалансований склад продуктів для дітей дошкільного віку та відкрили для себе новий продукт від Danone – сирок Растішка.

За три години спілкування з експертами, блогерки поглибили свої знання про принципи і правила здорового дитячого харчування. Ба більше, у гостей «Міцні TALKS» була унікальна можливість разом з технологом Danone приготувати ідеальний здоровий продукт для дітей: кожна мама мала змогу приготувати дитячий сирок із запропонованих інгредієнтів, а потім порівняти його з новим сирком Растішка, що наприкінці серпня з’явився на полицях супермаркетів. Але перед тим як створювати цей новий продукт, мами дізналися про стандарти якості і технології виробництва, склад нового сирка і його поживну цінність.

Менеджер із взаємодії з науково-медичними установами та організаціями Катерина Глушаниця запропонувала гостям згадати, що таке тарілка здорового харчування і як вона допомагає жити по-здоровому. Адже наші звички харчування передаються нашим дітям і на довгі роки формують їх смакові уподобання.

Дослідження харчування підтверджують, що дорослі споживають овочів і фруктів в два-три рази менше від норми, а ось цукру і солі в їх раціоні удвічі більше. Українці споживають недостатньо риби, птиці, м'яса та яєць, п'ють замало води. А в загальному обсязі споживаних жирів продовжують віддавати перевагу насиченим жирам. Данні підтверджують, що більше половини дітей у віці до 3-х років встигають скуштувати і регулярно вживають так звану «шкідливу їжу» - чіпси, пельмені, піцу, сосиски, майонез і т.д. Варто пам’ятати, що хоча шлунок дитини в 5 разів менше, ніж у дорослого, а ось потреба в поживних речовинах у середньому в 5 разів більше (наприклад вітаміну D потрібно в 7 разів більше!).

Директор з якості Danone - Наталя Духмич розповіла матусям про стандарти якості Danone і технології виробництва нового сирка від Растішка. Виявилося, що стандарти якості Danone подекуди суворіше, ніж вимагає українське законодавство, адже перш за все вони орієнтовані на французькі стандарти якості. Наприклад, українське законодавство вимагає проводити контроль на наявність антибіотиків в молоці раз на 10 днів, а в Danone контролю підлягає кожна вхідна партія. Звичайно ж забезпечення якості цим не обмежується і мами мали можливість зануритись у це питання комплексно. Адже якість - це все, що відбувається від моменту вигодовування корівки і до моменту появи продукту на полиці супермаркету, а для Danone - це культура!

Керівник відділу розробки продуктів Яна Бабій розповіла про склад нового продукту і його поживну цінність. Під керівництвом Яни, отримавши усі потрібні знання, матусі приготували дитячий сирок із запропонованих інгредієнтів. Створений продукт був аналогом нового сирка від Растішки, тож усі переконалися - нічого зайвого, шкідливого, небезпечного в складі немає! А є найсвіжіше та найякісніше українське молоко, добірні ягоди і фрукти, трохи цукру. Про смак сирку матусі розпитували з особливою цікавістю, тож варто знати, що у смачному новому сирку від Растішка лише 7 г доданого цукру на 100 г продукту.

Нагадаємо, що молочні продукти відіграють величезну роль у формуванні дитячого здоров'я, адже вони є природним джерелом легко засвоюваного білку, кальцію, та інших важливих нутрієнтів. А оскільки кальцієве депо (запас) на 80% формується у ранньому віці, то важливо вже з перших років життя дитини стежити за достатнім споживанням молочних продуктів.

1 / 5