search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00) 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00) 0 (800) 501 785

Позиція компанії Данон в Україні щодо ситуації, яка склалась навколо реклами бренду Актімель.

09 June

Дорогі наші друзі та споживачі,

Спостерігаючи розголос щодо рекламної кампанії бренду Актімель в Росії, не можемо лишатись осторонь. Нам дуже шкода з приводу цього прикрого інциденту, який зачепив стількох наших співвітчизників. Нам відомо, що наразі трансляція відповідної реклами, яка виходила в російському медійному просторі, завершалась.

Хочемо зазначити, що компанія Данон в Україні є частиною всесвітньо відомої міжнародної Групи, яка працює в 140 країнах світу. Разом з тим, локальні офіси в кожній країні функціонують незалежно, опрацьовуючи завдання та виклики підпорядкованих ринків та керуючись локальними потребами споживачів. Саме тому, ми в Україні не можемо впливати на формування рекламної, комерційної та комунікаційної політик інших країн, зокрема і Росії.

Ось уже понад 20 років наша компанія доброчесно працює, виробляючи високоякісну продукцію для своїх споживачів в Україні, залишаючись відповідальним суб’єктом бізнес-спільноти. Ми завжди дбали і дбаємо не лише про економічні цілі, але й про суспільство, підтримуючи соціальні проекти, інвестуючи у виробничі потужності, створюючи нові робочі місця, підтримуючи благодійні організації та лікарні продукцією, а в період епідемії коронавірусу – індивідуальними засобами захисту.

Вся наша продукція виробляється в Україні (виключно з українського молока на 2-х українських заводах) або країнах Європейського Союзу. Бренд Актімель, зокрема, виробляється та імпортується в Україну з Бельгії. А понад 1000 наших працівників в Україні щодня вкладають душу в свою роботу, аби ми з вами вчасно отримували найякіснішу та корисну продукцію.