search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00) 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00) 0 (800) 501 785

У Міжнародний день здорового травлення Данон долучається до інформаційної кампанії щодо важливості кишкового мікробіому

29 May

Сьогодні, 29 травня – Міжнародний день здорового травлення.

Яке ж воно, здорове травлення?

У цей день запроваджена ініціатива Міжнародної асоціації гастроентерологів – привернути увагу до питань харчування, проблем порушень травлення та пошуків їх подолання, а що найголовніше – профілактики. Ця чудова ініціатива близька як для компанії Данон, так і для кожного нас, адже ми дбаємо про здоров’я зсередини, створюючи та пропонуючи людям наші унікальні продукти!

Цікаво, що щороку інформаційна кампанія асоціації фокусується на якомусь певному порушенню чи темі, пов’язаній із травною системою. Приміром, у 2006 ініціатива була присвячена хелікобактерній інфекції, 2009 – синдрому подразненого кишківника, у 2016 – ролі раціону. Цього ж року фокус-темою обрано кишковий мікробіом! - https://www.worldgastroenterology.org/wgo-foundation/wdhd

Кишковий мікробіом кожного з нас містить трильйони мікроорганізмів і понад тисячу відомих видів. Їх діяльність має вплив на всі аспекти функціонування нашого організму. Щороку відкриваються нові і нові тонкі способи взаємодії цих двох неймовірних, складних і дивовижних систем – нашого організму і його унікального мікробіому. Очікувано, що ця тема є надзвичайно цікавою, однак, як справедливо зазначають очільники Міжнародної Організації Гастроентерологів, це також і стає широким полем для можливих спекуляцій та дезінформації.

Ця інформаційна кампанія спрямовуватиметься на інформування як працівників системи охорони здоров’я, так і громадськості про важливість мікробіому кишківника для загального стану здоров’я, а також важливості звертатися до науково підтверджених даних.

І наша місія, як причетних до великої історії пробіотиків і продуктів функціонального харчування – ближче знайомити українців із захоплюючим світом мікробіому, практикувати і пропагувати здоровий спосіб життя!

Більше про кампанію можна дізнатися тут:

https://www.worldgastroenterology.org/wgo-foundation/wdhd/wdhd-2020/message-from-the-co-chairs