search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00) 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00) 0 (800) 501 785

Завод «Данон Дніпро» відвідав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

24 January

22 січня в рамках свого візиту до Херсонської області Дмитро Разумков відвідав завод «Данон Дніпро». До візиту також долучився мер Херсону Володимир Миколаєнко, Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, Голова комітету ВР з питань бюджету Юрій Арістов та Голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев. Ми радо зустріли гостей, провели їм екскурсію, показали виробництво і розповіли історію заводу.

Завод в Херсоні став першим інвестиційним об’єктом з якого почалась серйозна присутність Данон в Україні. На сьогодні наш завод є прикладом найсучасніших виробничих потужностей та практик не лише в області, але й в Україні загалом. Завод «Данон Дніпро» сертифікований за системою FSSC 22000, що підтверджує високі стандарти якості та безпечності харчової продукції.

Окрім того, саме з заводу «Данон Дніпро» в 2017 році вперше розпочався експорт свіжих молочних продуктів до Європейського Союзу. Сьогодні на заводі виробляються продукти брендів «Activia», «Растішка»,  «Актуаль», «Даніссімо», «Щенячий Патруль», «Frozen», «Avengers» «Живинка», «YoPro» та «Данон».

Під час брифінгу для журналістів Дмитро Разумков зазначив, що «Данон Дніпро» є прикладом вдалої підприємницької та інвестиційної діяльності, без якої неможливо подальше відновлення економіки регіону та держави в цілому.

1 / 4