Горячая линия 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625

Манифест "Данон 2020"

 
«Зараз» - абсолютно відрізняється від того, що ми мали  декілька років тому або навіть місяців. Світ навколо нас  змінюється і рухається дуже швидкими темпами,  ставлячи перед нами питання переоцінки деяких істин і  принципів минулого, закликаючи нас не лише  трансформувати ті звичні формати роботи, до яких ми  звикли, а і перебудувати наші «дорожні знаки», щоб не  згубитися в тому, що для нас важливо і в що ми віримо.

 Сьогодні «зараз» вимагає від кожного відваги  змінювати. І це стосується не лише людей, але і  компаній, парламентів та країн. І ми, як компанія  «Данон», набралися відваги, щоб створювати, і щиро  переконані в тому, що з Маніфестом ми на правильному  шляху, щоб дозволити цьому статися.
 
Марек Войтина, Генеральний директор "Данон" в Україні 

МАНІФЕСТ «ДАНОН 2020» - це декларація наших зобов’язань , які  керують нашими діями. Маніфест визначає напрямки нашої діяльності по всьому світі та є путівником на шляху до створення нового майбутнього.

НАШІ ПЕРЕКОНАННЯ

У Danone, ми віримо, що

МІЦНЕ ЗДОРОВ‘Я – ЦЕ НАЙГОЛОВНІШЕ

Міцне здоров'я є запорукою добробуту. Це не тільки здорове тіло, а й здоровий глузд, позитивні емоції та відчуття.


КОРИСНА ЇЖА Є ОСНОВОЮ ЗДОРОВ’Я


Здорове харчування є невід'ємною частиною життя, фундаментом для добробуту. З давніх часів люди це завжди  розуміли у всьому світі.


ЇЖА СТВОРЮЄ ЗАТИШОК, ЩО Є ОСНОВОЮ КОЖНОЇ КУЛЬТУРІ

Здорове харчування це поняття, яке виходить далеко за рамки потреб та апетиту. Особливості харчування є частиною будь-якої культури – завжди різні та особливі - на які варто витратити час, щоб зрозуміти.


ЗДОРОВ’Я НЕ МОЖЕ ДОВГО ІСНУВАТИ БЕЗ ЗАДОВОЛЕННЯ

Ніхто не буде їсти здорову їжу, якщо вона не викликатиме апетит та задоволення. Задоволення їжею є умовою здорового способу життя.ДОБРОБУТ НАЦІЇ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗІ ЗДОРОВОЇ ПЛАНЕТИ

Все, що ми їмо, залежить від землі, на якій воно вирощується. Як садівники цієї планети, ми зобов’язані розумно та раціонально ставитися до використання її ресурсів.

ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА – НАШ КРАЩИЙ ПОМІЧНИК


Їжа - це більше, ніж природа. Це результат  людських зусиль, симбіоз технологічного прогресу та глибинного розуміння харчових цінностей та потенціалу.
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗАВТРА ВЖЕ СЬОГОДНІ


Для цього та майбутніх поколінь можуть та будуть знайдені нові шляхи підтримки здоров’я через здорові продукти та безпечну воду для якомога більшої кількості людей.


МІСІЯ В ДІЇ

У Danone, ми виступаємо за

ЗА ЗДОРОВ’Я І ДОБРОБУТ

Ми будемо підтримувати наших співробітників і споживачів у їхньому прагненні до міцного здоров’я та якісного життя, заохочуючи до здорового харчування та здорового способу життя.

ЗА МАКСИМАЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ, ЯКІ МИ МОЖЕМО ДОКЛАСТИ

Ми з гордістю будемо продовжувати гарантувати високу якість наших продуктів незалежно від того, який продукт обере споживач та в якій країні він вироблений.

ЗА КОЖНУ ЛЮДИНУ, У БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ


Ми зробимо все можливе задля того, щоб наші продукти задовольняли різноманітні смаки наших споживачів незалежно від віку, забезпечували збалансоване харчування  або відповідали специфічним потребам.

ЗА ЗДОРОВ’Я САМЕ В ВАШІЙ ОСЕЛІ  


Ми впевнені, що в кожній культурі повинні підтримуватись свої власні традиції харчування та здорового способу життя. Саме тому, ми будемо пропонувати продукти, які відповідатимуть традиціям харчування та задовольнятимуть місцеві потреби.

ЗА НАШУ ПЛАНЕТУ ТА ЇЇ НАСЛІДДЯ

Ми всі разом  будемо боротися за здорову планету  і направимо всю  енергію на захист та збереження гідних умов існування та різноманіття природи, в усіх її проявах та екосистемах.


ЗА ТЕ, ЩО ВИНАЙДЕНО І ЗА ТЕ, ЩО ЩЕ МАЄ БУТИ ВИНАЙДЕНО

Ми завжди будемо дотримуватись нашого зобов'язання створювати стабільне майбутнє,  залучаючи громади та зацікавлені сторони для того, щоб кожна людина мала змогу отримувати здорові продукти харчування та доступ до безпечної питної води.

ТЕ, ЩО СТВОРЮВАТИ МАЙБУТНЄ ПОТРІБНО НЕ САМИМ, А З ПАРТНЕРАМИ ТА ДРУЗЯМИ

Ми будемо твердо дотримуватись наших переконань, що краще створювати майбутнє разом. Саме тому ми будемо залучати нових споживачів та партнерів до нашої місії -  нести здоров’я через здорові продукти якомога більшій кількості людей.