Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625

Розвиток та кар'єра

career

«Данон Україна» - це сильна команда професіоналів. Це не тільки можливість отримати міжнародний досвід, випробувати себе в різних напрямках бізнесу, але найголовніше – це можливість займатися улюбленою справою та створювати нове майбутнє, дарувати людям навколо здоров’я та посмішки через соціальні ініціативи та цінності компанії.


Політика конфіденційності та захисту персональних даних
«Нам пощастило, що є менеджери, які захоплені розвитком персоналу. Я хочу подякувати їм: вони роблять чудову роботу! Тож використаємо цю можливість по максимуму!»

Генеральний директор і Президент Данон

 Ми поставили для Данон мету: стати «відмінним місцем для зростання», визнаним таким всередині і ззовні. Навчання та розвиток є ключовими елементами для досягнення цієї мети і створюють характерну перевагу для Данон.

Данон взяв на себе зобов’язання за допомогою навчання забезпечити зміни у бізнесі і прискорити розвиток Данонівців, втілюючи відмінні та цінних рішення в плані навчання:
• Формування компетенцій, в кожній функції для підтримки бізнесу в короткостроковій і середньостроковій перспективі.
• Розвиток лідерства та якості управління, що дозволяють бізнесу стійко функціонувати.
• Внесок у зростання і розвиток людини.
• Сприяння мережам та обміну передовим досвідом.
• Сприяння поширенню наших місії, культури і цінностей.
 
Прагнучи розвиватися як особистості і команда, ми також допомагаємо всій компанії досягати стійкого зростання бізнесу.
Сьогодні, коли  світ змінюється все швидше і швидше, на нашому шляху постають нові бізнес-завдання, кардинальні зміни, зростає складність процесів. Щоб боротися в цьому середовищі, ми повинні передбачати нові робочі місця, нові необхідні навички, нові знання, прискорення і розширення географії навчання, сприяння зростанню людей і зростаючі можливості для навчання. Наше завдання полягає в тому, щоб вчитися швидше, ніж відбуваються зміни.
Дійсно, з'являється новий світ навчання з новою метою: Навчання щодня - ця амбіція є шансом помножити можливості для навчання Данонівців і зробить можливим безперервне навчання та розвиток. Цей рецепт робить «Навчання в Данон» потужним та унікальним!

Виконавчий віце-президент з людських ресурсів