Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625

Чемпіонат з міні-футболу серед данонівців

DWC: більше, ніж просто футбол

У світі існує не так багато компаній, які мають свої власні спортивні команди та влаштовують корпоративні змагання. І лише в «Данон» є свій, доступний для всіх співробітників корпоративний вид спорту і чемпіонат, у якому бере участь кожен, хто має бажання грати у футбол і приєднатися до одного з найбільших  заходів Компанії.
Чемпіонат з міні-футболу серед данонівців («Danoners World Cup») – це спортивне змагання для працівників компанії «Групи Данон» у всьому світі, яке було започатковано у 2007 році та проводиться раз на два роки. Ця унікальна акція збирає разом усіх любителів гри та має на меті посилити відчуття співпричетності, створити святкову атмосферу та  залучити співробітників Компанії в усьому світі до спільної діяльності.
Чемпіонат «DWC» напряму пов'язаний з цінностями «Групи Данон» та, звичайно, повністю відповідає концепції Любов3. Ця подія узгоджується із корпоративною культурою «Данон» і грає важливу роль у зростаючій інтернаціоналізації Групи, що ініціює створення нової «об'єднаної» культури «Данон». Місія «Danoners World Cup» — переконати всіх гравців у тому, що участь у спортивних заходах і гарний настрій є необхідними складовими здорового способу життя, а також оцінити любов Компанії до її співробітників та проявити свою.

З чого все починалось?

У 2000 році понад 40 країн було представлено на чемпіонаті, більше ніж 10 000 людей взяли участь у змаганнях, сформувавши 1000 команд; було проведено 900 відбіркових матчів і понад 7000 хвилин було присвячено заняттям спортом! Ці цифри є найкращим свідченням того, що «Danoners World Cup» є дійсно важливою подією для «Групи Данон».

Хотілося б підкреслити те, що «Danoners World Cup» — це ініціатива Групи, яка проводиться спеціально для працівників Компанії та існує лише завдяки активності данонівців.

У 2004 році відбулись п'яті, ювілейні ігри. З кожним роком кількість чоловічих і жіночих команд, що беруть участь у цьому грандіозному заході, збільшується. І для того, щоб відсвяткувати п'ятий сезон ігор і зібрати  якомога більше представників «Групи» разом, було прийнято рішення змінити структуру ігор. Раніше всі змагання проходили у три етапи. У кожній країні на національних турнірах визначались команди-переможниці, котрі потім приїжджали на континентальні турніри, що проходили у Європі, Північній та Південній Америці, Азії. Переможці континентальних відбіркових ігор зустрічались на всесвітньому турнірі, де і визначались найсильніші футболісти-данонівці.

У 2006 році було прийнято рішення не проводити континентальні турніри, щоб переможці національних відбіркових ігор мали змогу зібратись разом на Всесвітньому чемпіонаті. Однак окрім відповідальності представляти свою країну на спортивних змаганнях  у межах світового чемпіонату, команди повинні були проявити себе у різноманітних творчих змаганнях. Наприклад, за допомогою різних жанрів творчості, а також будь-якими наочними способами представити одну із цінностей «Групи Данон». Тому командам доводилось не лише тренуватись, але і репетирувати.

«DWC 2014»: як це було?

У червні 2014 року у Парижі відбувся черговий чемпіонат з міні-футболу серед данонівців. 800 Данонівців з усього світу в дружньому суперницькому дусі зустрілися 28-29 червня у відомому тренувальному центрі Французької національної збірної – Клерфонтені, недалеко від Парижа.

Для українських команд «DWC 2014» виявився більш ніж просто вдалим. Наш підрозділ був представлений трьома командами: чоловічою та змішаною командами «Данон Дніпро» з Херсону та жіночою командою з Кременчука.

Жіноча команда зіграла 6 ігор, в яких продемонструвала хороший рівень підготовки, а також чесну гру.

За результатами першого дня змішана команда з Херсону зіграла 4 ігри і зайняла 2 стрічку у турнірній таблиці серед 26 команд. На другий день, 29 червня, команда зіграла ще 2 матчі і вийшла у плей-оф, де вона зустрілась з шведською командою, якій програла по пенальті 3:2.

Чоловіча команда з Херсону найближче підібралась до перемоги. Після 6 кваліфікаційних змагань (4 виграла, 2 зіграла у нічию) команда грала з командою «EVX»** та виграла з рахунком 1:0. У чверть фіналі чоловіча команда зустрілась з Англією, якій, буквально, на останніх хвилинах дозволила забити гол та виграти з рахунком 1:0. У підсумку чоловіча команда з України обійняла 6-те з 34 місць у турнірній таблиці. І це визначне досягнення.

Проведення наступного чемпіонату заплановано в 2016 році, та вже зараз всі Данонівці готуються до змагань та з нетерпінням чекають оголошення країни та міста, що прийматиме фіналістів.

*Кластер – система організації теріторіальних підрозділів Данон в Європі з метою оптимізації операційних витрат та централізації процесів.

** «EVX» («Evian Volvic Export») - унікальна віртуальна, підприємницька та міжнародна організація, яка розвиває та управляє міжнародними брендами натуральної мінеральної води («Evian», «Badoit», «Volvic») у більш ніж 110 країнах світу. Це один з найбільш культурно різноманітних підрозділів «Данон», який налічує 50 людей 18 національностей з 8 країн світу.

 
 
   
   
Чемпіонат з міні-футболу серед данонівців Чемпіонат з міні-футболу серед данонівців Чемпіонат з міні-футболу серед данонівців Чемпіонат з міні-футболу серед данонівців