Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625

Наша культура

Наша культура
Пріоритет компанії «Данон» в Україні – це, з одного боку, розвиток наших співробітників, а з іншого - безпека їх діяльності.
 
Ми щиро переконані, що кожна людина може бути лідером, яку б посаду вона не займала. Головне бути активним, відкритим і відповідальним. Саме тому ми віримо у власну філософію лідерства – CODE Лідерства Данон (Committed – відданий,  Open – відкритий, Empowered – вповноважений, Doer – дієвий).
 
CODE Лідерства Данон – це чітко визначені складові, що відповідають цінностям Данон та допомагають нам розвиватися як лідерам, будувати команди та суттєво вдосконалювати бізнес.
 
Лідери Данон віддані амбіційному майбутньому, відкриті до навчання та готові ділитися знаннями з іншими людьми. Наші лідери – це дієві люди, які швидко досягають результатів через наділення повноваженнями та розвиток людей.

Наше щоденне завдання – показувати, що ми самі створюємо можливості, які за визначенням не є «реальними». Робота у нас – це завжди командна гра, уміння щиро слухати та давати корисний зворотній зв’язок. Саме це робить нашу роботу успішною.

Всі, хто приділяє час навчанню і розвитку в нашій Компанії, показують проривні досягнення.
 
З турботою про наших людей, ми впровадили програму WISE (абревіатура від англ. "work in safe environment" – робота в безпечному середовищі).
 
Три головні принципи WISE це:

1. Всі нещасні випадки можна попередити. Нуль нещасних випадків - досяжна ціль.
2. Необхідно змінити поведінку людей, оскільки 96% нещасних випадків відбувається через небезпечні дії.
3. Основа культури безпеки – активне залучення кожного.
 
Ми досягли значних успіхів в поширенні культури безпеки, і тепер, коли люди спокійні за свою безпеку, вони можуть повністю присвятити себе самовдосконаленню.
 
Усі ми знаємо, що майбутнє твориться уже сьогодні і залежить від наших конкретних дій буквально у цей момент!