Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625
  • Наші цінності

Наші цінності

ценностиГлобальна місія «Данон» базується на чотирьох основних цінностях: гуманізм, відкритість, близькість, ентузіазм.

Гуманізм означає участь, відповідальність і повагу до Людини.   
У відносинах з нашими співробітниками та партнерами ми підтримуємо цінність прозорого діалогу та зобов'язання щодо участі в прибутку та комісійних угодах. Відповідальність втілюється в нашій турботі про безпеку виробництва та продукції, через участь  у громадському житті та охороні навколишнього середовища.

Відкритість означає для нас допитливість і жвавість розуму
Ми цінуємо і заохочуємо у своїх співробітниках життєлюбність, гнучкість та прагнення до нових знань. Такі якості як винахідливість, ініціативність і готовність брати на себе відповідальність гарантують їм розвиток і кар'єрне зростання.
 
Наближеність означає доступність, довіру, співпереживання.
Ми переконані, що неформальний, невимушений стиль управління є найбільш ефективним. Важливо жити так, щоб люди знали, що Ви їм довіряєте, і у відповідь очікуєте їхньої довіри. Стосовно роботи це означає вибудовування з споживачами та постачальниками гуманних відносин, які сягають далі механіки купівлі й продажу.

Ентузіазм це жага досягнень, прагнення долати труднощі.
Звичайно, в нашій компанії є певні норми і правила, але ми намагаємося максимально зменшити частку бюрократичних процедур, даємо співробітникам право діяти самостійно, йти на розумний ризик, і приймати нові, нестандартні рішення. Відсутність страху і упереджень, здатність протистояти невдачам і долати труднощі завжди приносять результат.