Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625
Наталя Лиса, Директор з корпоративних питань

Наталя Лиса

Директор з корпоративних питань

Кар’єра: Наталя Лиса приєдналася до команди "Данон" в жовтні 2013 року. До цього Наталя майже десять років забезпечувала юридичну підтримку групі енергетичних компаній "AES Україна", де останнім часом обіймала посаду директора з правової та регуляторної підтримки, була членом Наглядових рад кількох українських енергопостачальних компаній.

Свою трудову діяльність розпочала в 1995 році, працюючи бухгалтером, а у сфері права починала з позиції секретаря судового засідання у Жовтневому суді міста Києва.

Освіта: Вищу юридичну освіту отримала в Національному університеті внутрішніх справ (м.Харків), проходила навчання в Дарден Бізнес -школі Університету штату Вірджинія, США.

Є активним членом Асоціації правників України. У 2011 році отримала Юридичну премію року в номінації "Кращий юрисконсульт" (ініціатор проeкту - видання "Юридична практика").

Задати питання

Марек Войтина, Генеральний директор

Марек Войтина, Генеральний директор
Кар’єра: 15 років успішної роботи на міжнародних позиціях в сфері маркетингу у  компаніях: "Келлогс" (1995-2000 рр.), "Данон" (з 2000 р). Директор з маркетингу "Данон" з 2002 р. До "Данон Україна" працював на посаді  директора з маркетингу "Данон Росія" (2003-2006 рр.) та  "Данон Мексика" (2006-2009 рр.)

Освіта: Диплом магістра "Бізнес адміністрування", Американська вища школа міжнародного управління, 1996 р.

Диплом бакалавра "Управління бізнесом", Вільям та Мері Коледж, шт. Вірджинія, США, 1993 р.

Томек Хайдон, Директор з якості та харчової безпеки

Томек Хайдон, Директор з якості та харчової безпеки
Вже понад 10 років Томек успішно працює в  Данон в напрямку менеджменту якості. Томек розпочав свою кар’єру Менеджером з якості у 2002 році в Zywiec Zdroj, Польща, котра займається виробництвом води i пройшов шлях до Директора цього напрямку у 2006 році.  З 2010 року, Томек брав участь у проекті в Парижі, працюючи з командами Якості/Харчової безпеки, де основний акцент ставився на проекти та системи з перехрестної якості.

Вже у 2013 році, Томек зайняв позицію Директора з якості, де його зоною відповідальності стали Польща та Центральна Европа.

Одним з найголовніших бачень Томека є те, що якість- це конкурентна перевага, яка дає змогу визначити кращих у галузі та дозволяє будувати надсучасну функцію контролю якості.

Ірина Маркіна, Директор по управлінню персоналом

Ірина Маркіна, Директор по управлінню персоналом
Кар’єра: Більше 15 років досвіду в сфері управління персоналом і 13 років на керівних позиціях в крупних міжнародних компаніях: "Coca Cola", "McDonald's", "Nokia", "Siemens Networks".

Освіта: Випускниця Київського державного інституту по спеціальності "Інженер", а також випускниця бізнес школи при університеті графства Міддлесекс, Лондон, спеціальність "Персонал і кадровий розвиток".

Анна Зубицька, Директор з продажів

Анна Зубицька, Директор з продажів
Кар’єра: Більше 15 років міжнародного досвіду у сфері торгового маркетингу і продажів. У 2003 приєдналася до "Данон Росія". До "Данон" - 8 років успішної кар'єри в "Coca Cola Bottlers of Eurasia" (Уфа, Оренбург, Москва). 3 роки в якості Директора з продажу "Данон Чехія".

Освіта: Випускниця Башкирського державного університету, м. Уфа (1991-1996 рр..)

Сергій Мовчан, Директор з взаємодії з органами державної влади, громадськістю та безпеки

Сергій Мовчан, Директор з взаємодії з органами державної влади, громадськістю та безпеки
Кар’єра: Більше 15 років успішної роботи у галузі зв’язків з органами державної влади у таких відомих компаніях, як "The PBN Company" та "UTEL". Має досвід роботи за кордоном (Торгівельне представництво СРСР в Сирії); працював на керівних посадах в міжнародних проектах (зокрема, Українській освітній програмі ринкових реформ).

Освіта: Здобув дипломи Кіровоградського педагогічного  інституту за спеціальностями: історія та суспільні науки; англійська мова та література. Отримав ступінь MBA при Маастрихтській Школі Бізнесу (Нідерланди) за напрямком  "Загальний та стратегічний менеджмент".