Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625

Блог здорового харчування

 • 18 лютого 2013

  Хіба можна сумніватися в тому, що кожен з нас прагне володіти міцним здоров'ям, високим імунітетом і стрункою фігурою. Останнє бажання більше відноситься до прекрасної половини людства. Для суміщення здоров'я та краси необхідно займатися своїм тілом, своїм здоров'ям і приділяти цьому багато часу.

  Докладніше
 • 18 лютого 2013

  Питна дієта є деякою системою, орієнтованою на очищення організму і зниження ваги. Девіз питної дієти можна сформулювати наступним чином: коли хочеться пити - п'ємо, коли хочеться їсти - теж п'ємо.

  Докладніше
 • 18 лютого 2013

  Крокують по подіуму моделі, стрункість, витонченість, краса, граціозність - хіба можна не позаздрити? Багато жінок марно намагаються навіяти собі, що краса повинна полягати в округлості форм, але в глибині своєї душі не залишають надію наблизитися до модельної зовнішності. Яким чином домогтися модельної зовнішності?

  Докладніше
 • 18 лютого 2013

  Продукти для схуднення представляють собою реальні поняття. Однак не кожен знайомий з продуктовим меню для схуднення. Думка про те, що велика кількість з'їденого буде провокувати зникнення такого ж великої кількості зайвих кілограмів або сантиметрів, здасться більш ніж іронічною. Але це твердження не назвеш новим і воно цілком логічне з причини того, що зміцнення м'язів вимагає великої кількості їжі.

  Докладніше
 • 18 лютого 2013

  Кожній людині властиво мріяти про пружне тіло, струнку фігуру і плоский живіт. Для досягнення своєї мети людина займається спортом, качає прес, віддає свій час виснажливим фізичним навантаженням. Однак тренування та фізичні навантаження повинні йти рука об руку зі спеціальним харчуванням, яке спрямоване на боротьбу з жировими відкладеннями.

  Докладніше
 • 18 лютого 2013

  Будь-яка діяльність людини завжди тягне витрата енергії. Навіть сидячи або лежачи на дивані, ви витрачаєте ту енергію, яку отримали з їжею. Безумовно, кількість енергії, що витрачається безпосередньо пов'язано з типом діяльності людини. Під час занять спортом ви витратите більше енергії, ніж під час сну. У їжі ж людини міститься певна кількість енергії. Тобто наш організм будь-яку їжу здатний переробити в енергію.

  Докладніше
 • 16 жовтня 2012

  Цікаво, як часто хто з нас задумувався над тим, звідки беруться харчові продукти на полицях наших магазинів; чи уявляє собі хтось у деталях, який шлях вони проходять «від поля до столу»; яка історія стоїть за тією чи іншою маркою продукту, окрім просто технологічного процесу… переробки, складування, транспортування, охолодження, рекламних біг-бордів на вулицях наших міст і т.д.?

  Докладніше
 • 09 жовтня 2012

  Споживання молочних продуктів в Україні залишається одним з найнижчих в Європі. У середньому один українець "з'їдає" близько 34 літрів молока на рік без урахування інших молокопродуктів, що приблизно на третину нижче рекомендованих норм. Доросла людина повинна споживати близько 700 мл молока і молокопродуктів в день. В іншому випадку їх недолік може обернутися незадовільним станом кісток, м'язів, імунної системи.

  Докладніше
 • 04 жовтня 2012

  м. Одеса, 03 жовтня 2012 року: Асоціація дієтологів України проводить в Одесі круглий стіл «Здоров'я нації: константи і змінні закону довголіття», в рамках якого обговорюватимуться основні фактори, що впливають на здоров'я населення України, зокрема зв'язку особливостей харчування і фізичної активності з найбільш небезпечними хворобами сучасності. Також будуть висвітлені питання, пов'язані з міфами і реальністю харчування українців і жителів Одеського регіону зокрема.

  Докладніше
 • 04 жовтня 2012

  Трапляється, коли приходить гостре бажання привести себе у форму - і це може не залежати від пори року чи від майбутньої поїздки на море. Просто в якийсь момент різко захочеться чистоти - в квартирі, життя і у власному тілі. Перед очима з'являються картинки стрункої себе, свіжої, здорової і наповненої свіжістю. Ваші подруги здивуються, чоловіки зацікавлено почнуть дивитися услід. Що це? Це та сама внутрішня краса, яку видно не тільки в мінус двох кілограмах від вашої ваги, але і в особливому вигляді привабливої енергії, яка накопичилася завдяки внутрішньому порядку. Все, що потрібно знати для цього рецепту щастя, - це список продуктів для схуднення, здатних створити справжні чудеса.

  Докладніше
 • Сторінки:

 • 1
 • 2
 • 3