Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625
Блоги

Дієта з любов'ю

10 вересня 2012
Дієта з любов'ю Всі ми хоч раз у житті шукали різні способи схуднення і задавалися питанням як швидко прибрати живіт. Ми спробуємо дати вам корисні поради, які допоможуть вам стати володаркою найкрасивішої фігури.
У цій статті ми не будемо розповідати вам, як швидко схуднути. Замість цього ми розповімо, як зробити так щоб ви любили свою дієту, прагнули скинути вагу без стресу і кожну хвилину насолоджувалися досягнутими результатами. «Що легко, те істинно», - говорив Теодор Драйзер. І ми з ним згодні, тому що немає нічого простіше і приємніше, ніж робити те, що ти любиш.


Джерела спортивної любові 

Любов до спорту прищеплюється з дитинства. І саме в дитинстві шкільна програма робить все можливе, щоб ми цей спорт не полюбили: придумує нудні нормативи, змушує робити одноманітні вправи, і тільки якщо залишається час - дозволяється трошки пограти в м'яч. Коли ми зростаємо, то вже не думаємо про причини, лише ловимо себе на думці, що щоб піти в спортзал, потрібно налаштуватися, подумати про позитивному результаті для свого тіла і докласти зусиль, щоб все-таки це зробити. Ми пробуємо різні способи схуднення, поки не приходимо до висновку, що без фізичних навантажень не обійтися. Так відбувається до тих пір, поки ми одного разу не усвідомлюємо, що спорт - це чудово, що наше тіло підтягнуто, а ми задоволені собою. І тоді приходить думка: добре, що спробувала, класно, що це ще й сподобалося! Приємно дивуватися простих речей, які не прижились в дитинстві! Але все-таки добре, що ми знайшли в собі сили спробувати. Наші мотиви пробувати те, з чим ми вже мали негативний досвід, закладені в бажанні отримати протилежний ефект. Бажання полюбити спорт теж не народжується з нізвідки - воно з'являється від прагнення скинути вагу або стати красивішим та привабливішим для протилежної статі. Незважаючи на те, що тренер по спорту вам не розповість як швидко схуднути (адже це завдання дієтолога), він цілком може вам розповісти, як привести ваше тіло в спортивну форму, зробити його більш пружним і підкачаним. Інше питання - як прибрати живіт - з цим під силу впоратися і вам, і вашому спортивному наставникові.


Дієта для пресу

Кожна дівчина вважає своїм обов'язком мати красиве і привабливе тіло. Зараз молодь добре обізнана про способи схуднення та підтримки стабільної ваги. Але головною корисною порадою в цьому питанні є вибір на користь способу харчування, який необхідно змінити кардинально, щоб ефект від нього був відчутний. Навіть цілком невинна дієта для преса — це стрес для організму. Щоб отримати гарний животик, щоденних вправ виявляється недостатньо. У першу чергу, необхідно схуднути, спалити жировий прошарок на животі, і тільки тоді можна починати нарощувати м'яз. Ваш тренер з фітнесу може розробити для вас індивідуальну програму з кардіо-і силовими навантаженнями. Це допоможе вам закріпити результати дієти і тримати талію в тонусі.

Щоденник харчування

У часи сучасної ери і цифрових технологій стає все легше вести To-Do списки, якщо, зрозуміло, у вас є схильність і достатній ступінь скрупульозності. Сподіваємося вам допоможуть наші корисні поради, щодо складання таких списків у боротьбі за гарну фігуру:
 
  • Щоб не вважати все з'їдене далеко від сторонніх очей як «те, що не рахується», радимо завести «Щоденник харчування». Підійдіть до цього завдання творчо - виберіть красивий блокнот, записуйте в нього все, що ви зробили сьогодні на шляху до позбавлення від зайвих сантиметрів.
  • Заведіть список «правильних» і сприятливих для вашої дієти продуктів, знайдіть і виріжте з журналів відповідні їм картинки, і подумки «їжте» вклеєні в щоденник фрукти і овочі. Ефект досягнуто, якщо ви відчуваєте смак корисних продуктів і він вам подобається.
  • Не прагніть швидко прибрати живіт і зайві кілограми, прагніть, щоб зміни відбувалися плавно і комфортно. Придумайте систему заохочення за свої високі результати та досягнення у зниженні ваги. Наприклад, ними можуть стати якісь символи на полях в "Щоденнику харчування" чи реальна покупка нового плаття на розмір менше.
  • Пишіть на полях корисні особисто для вас поради, щоб раптово про них не забути, і постійно перечитуйте і переглядайте сторінки щоденника. Нехай він буде вашою мотивацією і стане такою ж важливою частиною життя, як і ранковий чай.
Чим би ви не займалися, ніколи не думайте локально про проблему. Будь-яка дія вимагає комплексного підходу. Прагнучи прибрати живіт, не думайте про виснажливі тренування, думайте про спосіб життя, який вам обов'язково припаде до душі. Варто тільки почати робити це з любов'ю.