Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625
Блоги

Дієти

18 лютого 2013
Дієти

Дієта на тиждень

 
Крокують по подіуму моделі, стрункість, витонченість, краса, граціозність - хіба можна не позаздрити? Багато жінок марно намагаються навіяти собі, що краса повинна полягати в округлості форм, але в глибині своєї душі не залишають надію наблизитися до модельної зовнішності. Яким чином домогтися модельної зовнішності? Який метод дозволить не втрачати свою стрункість і підтримувати її?
 
Як виявилося, повсякденні обмеження в раціоні харчування - не єдиний спосіб для досягнення стрункості. Дієти для швидкого схуднення - ще один варіант позбутися ненависних кілограмів.
 
Дієта на тиждень - ефективна і доступна, але необхідно володіти витривалістю, хорошим здоров'ям і силою волі. Так само, як і всі існуючі дієти, тижнева дієта заснована на головному успішному принципі - помірність харчування. Одна з головних умов успішного схуднення - помірний режим харчування. Цей принцип є основоположним у будь-якій дієті.
 
Дієта для схуднення розрахована на 7 днів. Крім позбавлення від зайвих кілограмів, схуднення по цьому режиму дозволить поліпшити функціонування кишкового тракту і проведе генеральне очищення організму. Як правило, багато дієт для схуднення за тиждень припускають строгість в обмеженні калорій, споживаних за день - не більше 1000 ккал. Необхідно пити багато рідини - воду або несолодкий чай, що буде впливати на очищення організму і виведення відпрацьованих шлаків. Раціон харчування повинен повністю виключити цукор в будь-якому вигляді.
 
Що стосується меню, то його склад повинен бути приблизно таким: в якості першого сніданку - кілька варених яєць або 50 гр відвареного нежирного м'яса з скибочкою чорного хліба і тонкого шару масла. П'ємо зелений чай або теплу воду. Через дві години прийшов час для другого сніданку - тільки вода або чай. Обідаємо салатом з бобів - 300 гр, зеленого горошку, шпинату - заправляємо соком лимона, м'ясо або нежирна риба - 100 гр, не дуже багато фруктів. П'ємо чай або воду. В якості полуденка також п'ємо воду або чай. Вечеряємо не пізніше 19.00 - два шматочки чорного хліба, зелені свіжі овочі - 300 гр, чай або вода. Близько 21.00 випиваємо останню порцію рідини. Такий режим харчування необхідно дотримуватися протягом тижня. Найефективніша дієта дасть результат тільки в тому випадку, якщо дотримуватися всіх її розпоряджень неухильно.


Дієта № 5 - альтернатива для всіх і кожного 

 
Якщо у вас немає впевненості щодо стану свого здоров'я, не варто пробувати на собі всі ефективні дієти, а звернутися за консультацією до дієтолога. Однак якщо бажання схуднути не залишає ваш розум, а використання дієти не рекомендовано лікарем, оптимальним варіантом для вас стане дієта-5, яку розробив дієтолог М. Певзнер. Призначення такого дієтичного режиму орієнтоване на людей, які страждають від захворювань жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, печінки. Дієта № 5 передбачає повноцінне харчування, яке буде щадити печінку і приведе в хороший стан функціональність жовчовивідної системи. Дієта ефективна завдяки виведенню з меню продуктів з вмістом жиру, органічних кислот, ефірних масел; перевага віддана продуктам з підвищеним вмістом клітковини; вживання молочно-рослинною, легкої, насиченою вітамінами і поживної їжі.