Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625
Блоги

Худнемо разом

04 жовтня 2012
Худнемо разом

Чистота тіла і душі

Трапляється, коли приходить гостре бажання привести себе у форму - і це може не залежати від пори року чи від майбутньої поїздки на море. Просто в якийсь момент різко захочеться чистоти - в квартирі, життя і у власному тілі. Перед очима з'являються картинки стрункої себе, свіжої, здорової і наповненої свіжістю. Ваші подруги здивуються, чоловіки зацікавлено почнуть дивитися услід. Що це? Це та сама внутрішня краса, яку видно не тільки в мінус двох кілограмах від вашої ваги, але і в особливому вигляді привабливої енергії, яка накопичилася завдяки внутрішньому порядку. Все, що потрібно знати для цього рецепту щастя, - це список продуктів для схуднення, здатних створити справжні чудеса. Необов'язково виснажувати себе суворими дієтами, просто додайте в свій раціон продукти для схуднення, або загальновідомі жироспалювачі і дієта пройде набагато легше.


Розвантаження організму 

Організм - це такий же будинок для нашої душі, як і квартира для людей. Ми робимо прибирання будинку, намагаємося тримати свій одяг і свої речі в чистоті, і це приносить нам задоволення. Не факт того, що речі чисті, а усвідомлення первозданності, ніби вони такі чисті як нові. Зверніть увагу, що після невеликої дієти ми відчуваємо не тільки фізичну легкість в організмі, а й внутрішню чистоту і кришталеву свіжість, ніби тіло цвіте і пахне. Приємні фізичні відчуття дарують нам оптимізм і радість. Кажуть, «у здоровому тілі - здоровий дух», а насправді і коли здоровий дух - тіло теж здорове. Для прикладу прочитайте книги Луїзи Хей - вона дуже багато пише про гармонію фізичного тіла і розуму. І худнути треба не тоді, коли настає критичний момент, а як в «прибиранні» - просто влаштувати плановий розвантажувальний день. Комусь це потрібно раз на тиждень, комусь достатньо і раз на місяць. Нехай ваше тіло вам саме скаже, коли йому захочеться внутрішньої чистоти.


Калорії йдуть самі 

Немає такої мантри, прочитавши яку можна змусити калорії випаруватися, але є такі продукти, з'ївши які ви отримаєте задоволення, а ваше тіло вам скаже «дякую». Ці продукти відносять до природних жироспалювачів. Вони не є в прямому сенсі слова дієтичними, але якщо їх їсти регулярно, вони більше за інших будуть працювати на принцип зникнення калорій. Якщо ви запам'ятаєте і полюбите ці продукти, то можете спокійно забути про книги “Худнемо разом” і виснажливі тренування. Ваш секрет буде в тому, що тіло завжди буде у відмінній формі завдяки спеціальним препаратам для схуднення. До таких продуктів відносяться яйця, горіхи, груші, бобові, злаки, салат, грейпфрут, оливкова олія, червоний перець і молочні.


Кефірні річки 

Багато хто з нас згадує про кефір, коли потрібно схуднути, хоча про цей продукт варто пам'ятати завжди. Кисломолочні продукти багаті вітамінами групи В, містять корисні бактерії, а також є найпотужнішими жироспалювачами. Кефір покращує стан шлунково-кишкового тракту, відновлює мікрофлору і виводить шлаки з організму. Сир на сніданок або полудень є стимулятором обміну речовин і збільшує витрати енергії. Крім того в ньому міститься фосфор, білок, кальцій і сірка, що стане хорошою живильним основою для ваших розвантажувальних днів. Про природні жироспалювачі можна говорити ще багато, але головне, що потрібно знати кожному з нас - це особливе відчуття, яке дарують нашому тілу правильні продукти. Починайте день з чистоти в душі і власному тілі!