Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625
Блоги

Питна дієта

18 лютого 2013
Питна дієта

Пити - означає їсти

  
Питна дієта є деякою системою, орієнтованою на очищення організму і зниження ваги. Девіз питної дієти можна сформулювати наступним чином: коли хочеться пити - п'ємо, коли хочеться їсти - теж п'ємо. Режим даної дієти виключає процес пережовування їжі і якщо ви таки наважилися дотримуватися дану дієту, то необхідно розуміти, що 30 днів ви повинні тільки пити. Харчування в рідкому вигляді не є голодуванням, просто їжа в твердому вигляді замінюється аналогічною, але в рідкому вигляді.

Будь-яка подібна дієта, сюди відноситься і кефірна / йогуртова дієта, передбачає відпочинок для шлунково-кишкового тракту за рахунок виключення з раціону страв з твердої їжі. Такий режим буде супроводжуватися схудненням, ліквідацією відчуття тяжкості, переповнення та інших симптомiв.

Для ефективного схуднення та очищення організму необхідно зменшити кількість споживаної їжі. Абсолютна відмова від їжі неможлива, тому можна збільшити кількість споживаної рідини. Якщо ваше бажання полягає у зниженні ваги, зменшенні розмірів шлунка, позбавленні від шлаків - ваш оптимальний варіант будь-який питний дієтичний режим, у тому числі і кефірна, кисломолочна дієта.
 

Користь питної дієти 

 
Уявіть собі, що впродовж місяця вам не потрібно думати про те, що поїсти, адже ваше меню полягає у вживанні рідини. Суть дієти - виключення пережовування їжі, пити ж можна все, що завгодно. Звичний раціон харчування необхідно замінити питним. Під час дієти не забувайте стежити за стулом. Протягом дня необхідно пити не менше 1 л простої води. Використовувати таку дієту можна не більше одного разу за рік. Типово передбачено вживання йогурту / кефіру з невисоким рівнем жирності - не більше 2%. Кефірну / йогуртову дієту також відносять до розряду питних, різниця в її тривалості, але схожість в одному - пити ви можете все (чай, кава, кисломолочна продукція, какао, соки, бульйони). Однак слід попередити - звичка жувати їжу дуже складно викорінюється, що буде провокувати виникненням складнощів у перші дні дієти. Можливо навіть поява стресових ситуацій, депресій. Не турбуйтеся, подібний стан досить скоро замінить поява легкості, енергії. Та й зменшення шлунка не змусить себе довго чекати.

Будь-яка питна дієта, включаючи і молочну дієту, буде ідеальним варіантом для очищення організму та позбавлення від зайвих кілограмів, адже голод не буде відчуватися завдяки постійному наповненню шлунка рідиною, але без згубних калорій. Під час першого періоду дієтичного режиму відбувається очищення порожнистих органів. На язику може з'явитися наліт через виділення слизу - стежте за цим і регулярно очищайте наліт. Друга десятка дієтичних питних днів буде характеризуватися очищенням щільних органів. Це відчується через появу невеликого дискомфорту в районі нирок і печінки. Решта 10 днів - очищення на клітинних рівнях. В обов'язковому порядку слід вживати комплекс мінералів і полівітамінів, щоб уникнути голодування в корисних елементах. 

Після закінчення будь-якої з питних дієт повернення до звичного режиму харчування потрібно проводити з особливою обережністю. У меню поступово включаються овочі в сирому або тушкованому вигляді, потім супи з овочів. Не рекомендовано вживання алкоголю, так як він буде заважати процесу очищення вашого організму.