Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625
Блоги

ЩО ТАКЕ ДОСТУПНА ЯКІСТЬ МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ?

09 жовтня 2012
ЩО ТАКЕ ДОСТУПНА ЯКІСТЬ МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ? Те, що в Україні споживають молока і молокопродуктів менше, ніж рекомендують дієтологи, ніяк не означає, що вітчизняний споживач їх не любить. Купувати цю продукцію йому з одного боку заважають високі ціни, з іншого - стереотипи про їх низьку якість, які активно останнім часом формуються в суспільстві не без допомоги засобів масової інформації. При цьому найчастіше вважається, що чим менше коштує продукт, тим гірше його якість.

«В Україні дійсно основним критерієм у виборі продуктів для багатьох покупців є ціна. Позначається низька купівельна спроможність. Але існує думка, що чим товар дешевше, тим він менш якісний», - каже Сільченко Денис, радник з розвитку стратегії ««Данон» в Україні». «Я переконаний, що в питанні якості не можна розділяти продукти на дорогі й дешеві. Якість скрізь повинна бути однаково високою».

«Для виробництва абсолютно всіх наших продуктів, будь-то преміальні, або продукти соціального сегмента, ми використовуємо інгредієнти, якість яких контролюються на всіх етапах - від їх постачання на завод до реалізації готової продукції в торговельній мережі. Перш ніж потрапити на полиці магазинів, продукт проходить карантин - час, коли його ретельно перевіряють на відповідність поставленим вимогам якості та безпеки.

Крім того, досить жорстко контролюється надходження на завод сировини. Сучасні виробничі лінії забезпечують ізольований від впливу зовнішнього середовища процес виробництва, а власна лабораторія та сучасні технології дозволяють зберегти найкраще, те, що створено природою.
Виробництво наших продуктів соціального сегмента, таких як «Галактон», «Веселий пастушок» і «Кремез», проходить такий же контроль як випуск «Актімель», «Активія», «Растішка», «Даніссімо» та інших брендів.

Ви запитаєте, за рахунок чого ж досягається доступна ціна - за рахунок економії не на якості, а на логістиці. Справа в тому, що компанія закуповує молоко в довколишніх до заводу регіонах, тим самим скорочуючи витрати на його доставку. Крім того, продукція реалізується там, де розташоване підприємство-виробник».