Гаряча лінія 8:00-20:00/7 0 (800) 501 625
Блоги

Способи схуднення

18 лютого 2013
Способи схуднення

Дієтичне харчування - перший крок до стрункості

Кожній людині властиво мріяти про пружне тіло, струнку фігуру і плоский живіт. Для досягнення своєї мети людина займається спортом, качає прес, віддає свій час виснажливим фізичним навантаженням. Однак тренування та фізичні навантаження повинні йти рука об руку зі спеціальним харчуванням, яке спрямоване на боротьбу з жировими відкладеннями. Крім цього, дієта для преса дасть можливість уникнути появи таких захворювань як: інсульт, холецистит, діабет, рак, гіпертонія, депресія. Користуючись корисними порадами спеціальної дієти, ви зможете значно зменшити обсяги талії, позбутися жирових складок на животі. Пройшовши цей етап, накачування преса за допомогою фізичних вправ буде відбуватися набагато легше і значно швидше.

Як прибрати живіт - поради для всіх і кожного

Перш за все, слід обмежити денну калорійність у своєму меню. При щоденному зменшенні свого раціону на 300 Ккал, бадьорість і легкість буде відчуватися відразу. Наприклад, калорійне молоко можна замінити знежиреним кефіром або зменшити стандартну порцію в два рази. Вживаючи їжу невеликими порціями, ви зменшите об'єми свого шлунку і зможете насититися меншою порцією.
 
Дієти для преса матимуть більшу ефективність, якщо виключити копчену, смажену, жирну їжу. Борошняне і солодке також перебуватиме пiд найсуворішою забороною. Всі способи схуднення забороняють вживання алкоголю через вміст в його складі порожніх калорій. Відмовтеся і від куріння, якщо стрункість фігури і здоровий організм є вашими пріоритетами.
 
Слідуючи корисним порадам щодо питання «як швидко прибрати живіт», перейдіть на п'ятиразовий режим харчування, споживаючи їжу у вигляді маленьких порцій - чим частіше приймається їжа, тим швидше відбувається обмінний процес. Встаючи iз-за столу, людина повинна відчувати легкий голод, а не роздутий від переїдання живіт. Продуктова калорійність повинна змінюватись в процесі кожного з прийомів їжі - це впливатиме на ефективність розщеплення жирових відкладень. 

Корисні поради для поліпшення свого преса передбачають вживання певних продуктів: латук, шпинат, селера, петрушка, кріп, кисломолочні продукти (знежирені або не занадто жирні), висівковий і цільнозерновий хліб, бобові, яйця, м'ясо (не дуже жирне), оливкова олія, горіхи. Якщо сказати більш простими словами, то переважно всі продукти з великим вмістом протеїну.
 
Будь-який зі способів схуднення ставить на перше місце споживання води, причому кількість випитої води повинно бути не менше 2 літрів. Трохи пізніше після початку дієти можна додати несолодкий зелений чай, кисломолочну продукцію. 

З першого дня дієти доведеться займатися підрахунком калорій, але після переходу на регулярні тренування, така необхідність пропаде. Якщо в їжу вживається певна кількість вуглеводів, проводяться регулярні заняття спортом, то калорійність раціону буде залишатися в межах допустимої норми.