Медіа-центр Media.Center@danone.com
Ми у медіа

Фінал міжнародного Кубку Націй Данон на легендарному стадіоні Уемблі в Лондоні!

21 травня 2013
Фінал міжнародного Кубку Націй Данон на легендарному стадіоні Уемблі в Лондоні!
Україна, Київ, 20 травня, 2013: 
На всесвітньо відомому стадіоні Уемблі 7 вересня 2013 відбудеться фінал міжнародного Кубку Націй Данон – найбільшого футбольного чемпіонату для дітей  10-12 років.
 
Наразі в 32 країнах світу відбуваються Національні етапи Кубку Націй. У відборі приймають участь більш ніж 2,5 мільйони дітей з 11 000 футбольних клубів та 34 000 шкіл. 7 вересня в Лондоні 400 з них вийдуть на газон легендарного стадіону, щоб позмагатися за звання найкращого! З офіційним відеороликом Кубку Націй Данон можна ознайомитися за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=mqzE8By9K0I
 
Франк Рібу, голова і головний виконавчий директор Данон, коментує: «Ми хотіли створити подію, яка б максимально відображала наші цінності і залучала максимальну кількість людей зі всього світу. Подію, яка б об’єднала всіх у дусі відкритості, поваги та позитивних емоцій. Так в 2000 році і народилася ідея Кубку Націй Данон – заходу для дітей з усього світу».
 
Стадіон Уемблі – другий за розміром стадіон Європи. У 2012 році на стадіоні пройшли футбольні фінали літніх Олімпійських ігор 2012 року. Окрім матчів національної збірної, на Уемблі проводяться півфінали та фінали Кубка та Суперкубка Англії, фінали Кубка та Трофею Футбольної ліги. У 2013 році на Уемблі вдруге буде проводитися фінал Ліги чемпіонів УЄФА. Окрім футболу, на стадіоні також полюбляють виступати зірки світового маштабу, такі як Green Day, Muse, Oasis, Take That, Queen, Metallica, U2 і Мадонна.
 
Одна з українських команд також матиме надзвичайну можливість побувати на стадіоні Уемблі та поборотися за перемогу у фіналі! 8 команд, що перемогли у півфінальних турнірах українського національного етапу Кубку, зустрінуться 26 травня в Києві на стадіоні «Спартак». Цікаво, що у складі українських команд є не тільки хлопці, але й дівчата!
 
За те, щоб поїхати до Лондона, змагатимуться: 
- Заозерненська ЗОШ з АР Крим;
- ЗОШ №1 Володимир-Волинський з Волинської області;
- школа-гімназія №1 м. Маріуполь з Донецької області;
- ЗОШ № 10 м. Коростень з Житомирської області;
- ЗОШ № 1 м. Кременчук з Полтавської області;
- Гімназія №1 м. Чернівці, Чернівецька область;
- ЗОШ № 12 м. Чернігів, Чернігівська область;
- Гімназія № 329 «Логос», Київська область.
 
Звичайні українські хлопці та дівчата отримають унікальну можливість не тільки побувати на найвідомішій світовій футбольній арені, але і зіграти там! Цей тріумфальний момент з юними футболістами розділить зірка світового футболу – Зінедін Зідан, який особисто привітає переможців та вручить їм Кубок Націй.
 
Зінедін Зідан, міжнародний посол турніру Кубок Націй Данон: «Для тих чотирьохсот юних футболістів, що боротимуться за Кубок Націй на стадіоні Уемблі, мрія усього їх життя нарешті здійсниться. Ви тільки уявіть собі – їм всього 10 років, а вони гратімуть на стадіоні, де декілька тижнів тому виступали їх футбольні кумири… Хлопці, я хочу побажати Вам лише одне: насолоджуйтесь моментом!»
 
Дана соціальна ініціатива реалізується за підтримки та під патронатом Міністерства освіти і науки України. Партнерами компанії Данон також традиційно виступають Асоціація аматорського футболу України, компанія ADIDAS та Gala Radio.