Медіа-центр Media.Center@danone.com
Ми у медіа

Юні київські футболісти гратимуть на стадіоні Уемблі!

01 червня 2013
Юні київські футболісти гратимуть на стадіоні Уемблі! Україна, Київ, 26 травня, 2013:  Дитяча футбольна команда гімназії № 329 Логос» м. Києва стала переможцем національного етапу Кубку Націй Данон, що відбувся 26 травня у Києві на стадіоні «Спартак». Кияни на чолі з капітаном Владиславом Ванатом, під керівництвом тренера Анатолія Добривечір, перемогли суперників із Маріуполя із результатом 3:1.
 
А вже 7 вересня хлопчаки із гімназії №329 отримають унікальну можливість позмагатися із школярами із 32 країн світу на стадіоні Уемблі! Цей тріумфальний момент з юними футболістами розділить зірка світового футболу – Зінедін Зідан, який особисто привітає переможців та вручить їм Кубок Націй.
 
Олександр Каденко, віце-президент Асоціації Аматорського футболу України:
«Кубок Націй Данон – перший офіційний дитячий футбольний турнір загальнонаціонального масштабу, що відбувається в Україні вже 13 рік поспіль. Але цьогорічний чемпіонат – свято не лише  спортивне, але й сімейне: ще ніколи стадіон не збирав таку кількість щасливих й активних дітей різного віку з батьками.
Сьогодні в запеклій боротьбі перемогла київська команда. Вони грали дуже злагоджено і продемонстрували відмінну техніку. Я вітаю хлопців та бажаю їм гідно відстояти честь України на міжнародному рівні».
 
Владислав Ванат, капітан футбольної команди гімназії № 329 «Логос»:
«Ця перемога для нас – здійснення мрії. Ми йшли до мети протягом тривалого часу: тренувалися тричі на тиждень, а напередодні півфіналів - збиралися щоденно після занять та планували тактику. А головне, ми зрозуміли, що ця гра – лише початок. Ми повірили в те, що справді можемо боротися та перемагати. Тому ми й надалі тренуватимемося і зробимо усе можливе, аби гідно представити Україну на Уемблі».
 
Даріо Маркетті, генеральний директор ««Данон» в Україні»: «Кубок Націй Данон – одна із головних соціальних ініціатив компанії «Данон». Наша мета -  нести здоров’я людям, привчати до спорту дітей та дорослих, створювати додаткові можливості для сімейного відпочинку та  фізичної активності. З кожним роком «Кубок Націй» набуває все більшої популярності в Україні: за останні 10 років, загальна кількість учасників  перевищила 200 000. Я бажаю наснаги нашій команді і палко вболіватиму за Україну у Лондоні!».
 
Дитячий футбольний турнір «Кубок Націй Данон» є соціальною ініціативою, що  реалізується за підтримки та під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Партнерами компанії Данон також традиційно виступають Асоціація аматорського футболу України, компанія ADIDAS та Gala Radio.