Медіа-центр Media.Center@danone.com
Ми у медіа

«Пробіг з вірою в серці» у Дніпропетровську: зібрано 74 123 грн!

11 вересня 2013
У суботу, 7 вересня 2013, відбувся благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці». Зібрані всім містом кошти підуть на придбання медичного обладнання для міської дитячої клінічної лікарні  2.
Історія благодійних марафонів почалася в 2010-му році , коли компанія ««Данон» в Україні» організувала перший пробіг в Херсоні. У 2011-му приєднався Кременчук, в 2012-му - Дніпропетровськ та Полтава. Географія марафонів продовжує розширюватися - восени 2013-го цю благородну ініціативу підтримують жителі вже п'яти українських міст: Херсона , Кременчука, Дніпропетровська, Полтави та Вінниці. Благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці» - це і здорове дозвілля для всієї родини, і реальна можливість проявити соціальну відповідальність і допомогти дітям. Зробити посильний внесок можуть всі. Присутність кожного - важлива!

«Пробіг з вірою в серці» проводиться за підтримки управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Близько 5000 жителів міста прийшли на Фестивальний Причал, щоб подолати символічну дистанцію! Спільними зусиллями учасників і організаторів проекту було зібрано 74 123 грн. Дані кошти вирішено витратити на систему Холтерівського ЕКГ-моніторування для міської дитячої клінічної лікарні № 2. Новий апарат допоможе вчасно діагностувати серцево-судинні захворювання у дітей.
Пробіг став справжнім міським святом - з веселими конкурсами, частуваннями, концертом за участю зірок шоу «Х-фактор»: групи KADNAY і Майріс, а також корисними еко заняттями від компанії «Тетра Пак Україна». Кожен учасник отримав примірник «Громадянського Екологічного Кодексу», який містить рекомендації щодо зменшення негативного впливу на довкілля шляхом зміни своїх побутових звичок. А найбільш юні марафонці із задоволенням взяли участь у майстер-класі « Упаковка, здавайся», пригощалися молочними коктейлями ТМ «Смішарики» і разом з аніматорами виготовляли аркуш паперу із використаної асептичної упаковки компанії «Тетра Пак»: так діти в ігровій формі дізналися, як переробляється упаковка .
Від імені міської влади, Руслан Буленок, начальник управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради привітав переможців пробігу, вручивши пам'ятні медалі. У своєму вітальному слові Руслан Буленок закликав жителів міста залишатися здоровими, спортивними та соціально активними.
Даріо Маркетті, генеральний директор компанії ««Данон» в Україні»: «Ми раді, що з кожним роком, в різних куточках нашої країни, все більше людей приходять на площі, набережні і центральні вулиці своїх міст для того, щоб взяти участь у благодійному марафоні «Пробіг з вірою в серці»! Ідея даного проекту якнайкраще відображає місію компанії «Данон» - нести здоров'я людям - як через здорові продукти, так і шляхом впровадження соціальних ініціатив та інвестицій в здорове суспільство».