Медіа-центр Media.Center@danone.com
Ми у медіа

«Пробіг з вірою в серці» у Кременчуці: зібрано 71 260 грн!

26 вересня 2013
Кременчук, Україна, 21 вересня 2013:
У суботу, 21 вересня 2013, у Кременчуці відбувся III щорічний благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці». Учасники пробігли номінальну дистанцію з площі Перемоги до пл. Незалежності і назад. Благодійні внески, зібрані усім містом , будуть витрачені на обладнання для Кременчуцького пологового будинку.
У 2010-му році компанія ««Данон» в Україні» ініціювала перший благодійний пробіг у Херсоні. У 2011-му - у Кременчуці . Географія марафонів продовжує розширюватися - у 2013му році до цієї благородної ініціативи приєдналися також жителі Полтави, Дніпропетровська й Вінниці.
«Пробіг з вірою в серці» - це і здорове дозвілля для всієї родини, і реальна можливість проявити соціальну відповідальність і допомогти дітям. Зробити посильний внесок можуть всы. Надзвичайно важлива присутність кожного! 3 000 жителів Кременчука вийшли на пробіг, щоб допомогти міському пологовому будинку закупити необхідне обладнання для порятунку життя новонароджених. За допомогою організаторів і партнерів було зібрано 71 260 грн! Усі благодійні кошти будуть витрачені на поліфункціональний монітор Colin BP S510!
Олег Бабаєв, мер міста Кременчук : «2,5 роки тому Кременчуцькому міськмолокозаводу пощастило стати частиною корпорації «Danonе».Мушу вам зізнатися , що я і сам дуже люблю цю продукцію. Ми, як влада міста, відчуваємо, що «Danone» - це соціально відповідальний бізнес, і дуже цінуємо його внесок у процвітання нашого міста».
Даріо Маркетті, генеральний директор компанії ««Данон» в Україні»: «Ми раді, що з кожним роком все більше людей приходить на площі, набережні й центральні вулиці своїх міст для того, щоби взяти участь у благодійному марафоні «Пробіг з вірою в серці»! Адже головне - це не залишатися байдужим до проблеми, а показати готовність діяти. І Данон як компанія, місія якої - нести здоров'я якомога більшій кількості людей, і через продукти харчування, і через наші соціальні ініціативи, - раді дати людям можливість допомогти!»
Ярослав Дмитрович Прокопчук, Головлікар Кременчуцького міського пологового будинку, заслужений лікар України: «Монітор, який закуплять оргранізатори пробігу, незамінний для успішного лікування новонароджених у критичних станах. Він відстежує всі життєво важливі функції організму, фіксуючи порушення частоти дихання, серцевої діяльності, насичення киснем, температури тіла - всього близько 10 параметрів. Поліфункціональний монітор поєднує в собі десяток апаратів і дозволяє своєчасно реагувати на погіршення показників».
У 2013 році «Пробіг з вірою в серці» об'єднав людей різних вікових та соціальних груп, з різними інтересами та цілями в житті. Найменших розважали дитячі колективи, крім того, у дітей була можливість прослухати освітню лекцію про молоко за участю живої корови і взяти участь у майстер‑класі від партнера пробігу компаніъ «Тетра Пак Україна» «Упаковко, здавайся», де вони разом з аніматорами виготовляли лист паперу із використаної асептичної упаковки компанії Тетра Пак.
Підлітки і молоді люди змогли насолодитися виступом гурту «KADNAY» і співачки Майріс. І всі з нетерпінням чекали розіграшу молочної продукції. Кому пощастило прибігти до фінішу першими , отримали цінні призи від партнера пробігу, мережі магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот. Техніка для дому».
Неоціненний внесок в організацію та проведення марафону внесли партнери «Пробігу з вірою в серці» у 2013 році: мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот. Техніка для дому», Platinum Bank, компанія «Тетра Пак Україна», компанія «АГРАНА Фрут Україна», компанія «New Strategies Group», міжнародний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності» і Благодійна фундація «Відкриті серця України».
   Коментарі партнерів проекту «Пробіг з Вірою в Серці»:
Євген Полтенко, Виконавчий директор Благодійної фундації «Відкриті серця України»: «БФ «Відкриті серця України» забезпечує цільове використання зібраних коштів. Ми працюємо за принципами публічності, прозорості та підзвітності. Тому партнери по проекту довірили нам професійний супровід закупівлі та передачі лікарням медичного обладнання, контролю щодо введення його в експлуатацію. Надалі ми також розраховуємо оцінити соціальний ефект, щоб кожен донор переконався - його кошти працюють на загальне благо».
Ірина Гуцал , Директор «Української Біржі Благодійності»: «Українська Біржа Благодійності» рада бути частиною такої значної події як «Пробіг з вірою в серці». Нам вдалося об'єднати тих, хто потребує допомоги і тих, хто готовий допомогти, зробивши пожертву на сайті www.ubb.org.ua та/або взявши участь у пробігу. Нашій команді дуже важливо показати, що благодійність багатогранна, і проявляється не тільки в грошовій підтримці, а й у особистій участі».
Олена Милованова, PR-менеджер торгової мережі «Фокстрот. Техніка для дому», подякувала жителям Дніпропетровська, які взяли участь у марафоні: «Реалізуючи власний соціальний проект «Школа безпеки» , ми вже третій рік підтримуємо і «Пробіг з вірою в серці». Марафон цінний тим, що це не тільки корпоративний проект, а й народний, так як самі містяни стають активними учасниками-благодійниками. Спасибі їм за це».
 Вікторія Михно, начальник управління корпоративних комунікацій Platinum Bank: «Platinum Bank - соціально орієнтований банк: ми несемо відповідальність перед клієнтами, і, перш за все, перед суспільством. Ми знаємо, наскільки важлива для дітей якісна медична допомога. Підтримуючи Пробіг, ми з партнерами розраховуємо допомогти дитячим лікарням».
Тетяна Упорнікова, спеціаліст з маркетингу компанії «АГРАНА Фрут Україна»: «Компанія «АГРАНА Фрут Україна» з радістю бере участь у благодійному Пробігу. Ми раді об'єднатися для допомоги дітям. Світ змінюється. Тому що змінюємося ми!»
Андрій Ярошенко , Chief Executive Officer , компанія New Strategies Group: «Ми, як соціально відповідальна компанія, дуже раді брати участь у настільки значущому проекті, старатися на благо підростаючого покоління. Наша команда прикладає всі зусилля для того, щоб ефективно розвивати соціальні ініціативи, що так необхідні нашому суспільству».
 

Компанія ««Данон» в Україні» є виробником широкого асортименту продуктів торгових марок «Актімель» , «Активіа» , «Растішка» , «Даніссімо» , «Живинка», «Веселий пастушок», «Біобаланс» , «Тема» , «Простоквашино» , «Галактон», «Смішарики», «Кремез». Виробничі потужності компанії ««Данон» в Україні» налічують 3 заводи. У 2006 році компанія «Данон» придбала молокозавод «Родич» у м. Херсон, який був модернізований і перейменований у «Данон Дніпро». Зараз на заводі виробляється до 30% продукції «Данон». У 2010 році в результаті об'єднання компаній «Данон» і «Юнімілк» до активів приєднаний Київський міськмолокозавод «Галактон» і Кременчуцький міськмолзавод «Кремез», які інтенсивно модернізуються відповідно до стандартів «Данон».
Група компаній «Данон» - світовий лідер з виробництва молочних продуктів. Діяльність компанії зосереджена на випуску молочних продуктів , дитячого харчування і мінеральної води. У портфель Групи входять такі бренди, як Danone, Activia, Danissimo, Nutricia, Evian та ін. Група «Данон» представлена ​​в 120 країнах світу. Компанії належить більше 160 заводів, на яких працюють близько 80 000 співробітників. Місія «Данон» - нести здоров'я через продукти харчування якомога більшій кількості людей в світі. Детальніше : http://www.danone.ua
«Пробіг з вірою в серці» - це унікальна соціальна ініціатива компанії ««Данон» в Україні», яка спрямована на допомогу дітям з кардіологічними захворюваннями. В Україні тільки деякі медичні установи мають можливість своєчасно діагностувати хвороби і запобігати їм. Наша головна мета - допомога дитячим лікарням у придбанні необхідного обладнання.
Наша робота за три роки в цифрах: 533954 грн., 24800 учасників, 7 пробігів .
2010 року - 1й пробіг у Херсоні: 2500 учасників , 70 000 грн.
Обладнання для дистанційних відео консультацій для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні .
2011 рік - 5800 учасників , 147 517 грн .
Херсон: 2800 учасників , 76279 грн. Діагностичне обладнання
, необхідне для обстеження дітей з порушеннями ритму серця для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні . Кременчук: 3 000 учасників, 70 238 грн. Апарат штучної вентиляції легенів для місцевої лікарні .
2012 рік - 16 500 учасників, 316 437 грн.
Дніпропетровськ: 7000 учасників, 92348 грн. УЗД - сканер для Дитячої міської клінічної лікарні № 2. Кременчук: 3000 учасників, 73047 грн. Реанімаційний апарат для місцевого пологового будинку. Херсон: 5000 учасників, 81019 гр
н. Компресор для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні. Полтава: 1500 учасників, 70023 грн. Автоматичний аналізатор крові для Полтавської міської лікарні № 5.
Партнери пробігів: спортивний бренд «New Balance» , «Фокстрот», «Platinum Bank» та «Тетра Пак Україна», благодійний фонд «Відкриті серця».
2013 5 міст: Дніпропетровськ - 7 вересня, Херсон - 14 вересня, Кременчук - 21 вересня, Вінниця -
5 жовтня, Полтава - 12 жовтня.
У 2018 році - 25 міс
т, додаючи щороку по 5 міст.
Детальніше : http://danone.ua/ru/social-responsibility/probeg-s-veroj-v-serdce/

Благодійна фундація «Відкриті серця України» - це об`єднання небайдужих людей доброї волі та безкорисливих прагнень. З 2009 року ми разом робимо добрі справи і змінюємо нашу країну на краще. Стратегічні напрямки діяльності Фундації: сприяння розвитку медицини в Україні шляхом поліпшення матеріально-технічного забезпечення медичних закладів; допомога категоріям населення, які знаходяться у групі ризику; реалізація освітніх і культурних програм; підтримка обдарованої молоді; створення умов для змістовного дозвілля дітей та молоді.
New Strategies Group - Ми допомагаємо інноваційним власникам і топ -менеджменту відкривати нові можливості зростання бізнесу в Інтернет середовищі. Наша команда - це професіонали в області бізнес-моделювання, стратегії , створення IT -продуктів і он-лайн маркетингу.
Українська Біржа Благодійності  (ubb.org.uа) - це портал , який пов'язує всіх,хто  потребує допомоги з людьми, готовими допомогти. Тут зібрані благодійні проекти, на будь-який з яких можна пожертвувати гроші і стежити за ходом його реалізації. Українська Біржа Благодійності не обмежується конкретними хворобами або проблемами. Проекти на сайті зачіпають усі сфери життя. Користувачі самі вибирають, що вони вважають важливим. 100 % грошей йдуть безпосередньо на благодійні проекти.