Медіа-центр Media.Center@danone.com
Ми у медіа

«Пробіг з вірою в серці» у Полтаві: зібрано 71 180 грн!

18 жовтня 2013
«Пробіг з вірою в серці» у Полтаві: зібрано 71 180 грн! Україна, Полтава, 12 жовтня 2013 р.:
В суботу, 12 жовтня 2013 року, у Полтаві вдруге відбувся благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці». Зібрані всім містом кошти підуть на придбання кардіологічного обладнання для Полтавської дитячої міській клінічної лікарні.
Ініціатором на організатором «Пробігу з вірою в серці» виступає компанія ««Данон» в Україні». За чотири роки існування цієї соціальної ініціативи до неї приєдналися такі міста як Херсон, Дніпропетровськ, Кременчуг, Вінниця та Полтава, де спільними зусиллями учасників та організаторів було зібрано понад  900 000 грн.
«Пробіг з вірою в серці» - це благодійний спортивний захід для всієї родини, що має на меті долучити полтавчан до здорового способу життя та надає кожному можливість не залишатись байдужим та внести свій вклад в краще майбутнє для наших діток. 2000 жителів міста не злякалися похмурої погоди і прийшли на Театральну площу для того, аби подолати символічну дистанцію і подарувати часточку свого тепла дітлахам! Добровільні внески учасників та спонсорська допомога організаторів та партнерів разом сягнула 71 180 грн, які підуть на закупку кардіологічного обладнання для Полтавської дитячої міській клінічної лікарні. Новий апарат допоможе вчасно діагнозувати захворювання та зберегти найцінніше – дитячі життя.
Лариса Савченко, Головний лікар Полтавської дитячої міської клінічної лікарні: «Відділенню новонароджених патологій вкрай необхідне кардіологічне обладнання, на яке будуть збирати гроші цього року. Цим обладнанням будуть користуватися кожного дня, адже у лікарні практично немає вільних місць – пацієнтів вистачає».  
Даріо Маркетті, генеральний директор компанії ««Данон» в Україні»: «Ми раді, що з кожним роком, в різних куточках нашої країни, все більше людей приходять на площі, набережні і центральні вулиці своїх міст для того, щоб взяти участь у благодійному марафоні «Пробіг з вірою в серці»! Ідея даного проекту якнайкраще відображає місію компанії «Данон» - нести здоров'я людям - як через здорові продукти, так і шляхом впровадження соціальних ініціатив та інвестицій в здорове суспільство».
Пробіг став не лише важливою соціальною акцією, але й справжнім святом для усієї родини – на дітлахів чекали екологічні майстер-класи від компанії Тетра Пак «Упаковка, здавайся!» і навчальні мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу», створені «Фокстротом» у рамках соціального проекту «Школа безпеки» з профілактики дитячого травматизму у побуті, батьки  могли випробувати фарт у лотереях та виграти цінні призи. На фініші марафонці насолодились концертною програмою за участі талановитої виконавиці Марії Рак та  фіналіста проекту Х-фактор Олега Кензова.
Неоціненний вклад в організацію і проведення марафону зробили партнери «Пробігу з вірою в серці» у 2013 році: мережа магазинів побутової техніки і електроніки «Фокстрот. Техніка для дому», Platinum Bank, компанія «Тетра Пак Україна», компанія «АГРАНА Фрут Україна», компанія «New Strategies Group», благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності» і Благодійна фундація «Відкриті серця України».
   Коментарі партнерів проекту «Пробіг з Вірою в Серці»:
Євген Полтенко, Виконавчий директор Благодійної фундації «Відкриті серця України»: «БФ Відкриті серця України» забезпечує цільове використання зібраних коштів. Ми працюємо за принципами публічності, прозорості і звітності. Тому партнери по проекту довірили нам професійне супроводження закупки і передачі лікарням медичного обладнання, контроль по введенню його в експлуатацію. В подальшому ми також розраховуємо оцінити соціальний ефект, щоб кожен донор переконався – його кошти працюють на загальне благо».
Ірина Гуцал, Директор «Української Біржі Благодійності»: «Українська Біржа Благодійності» рада бути частиною настільки знакової події як «Пробіг з вірою в серці». Нам вдалося об’єднати тих, хто потребує допомогу, і тих, хто готовий допомогти, зробивши благодійний внесок на сайті  www.ubb.org.ua і/чи взявши участь у пробігу. Нашій команді надзвичайно важливо показати, що благодійність багатогранна, і виявляється не лише в грошовій підтримці, але і в особистій участі».
Олена Мілованова, PR-менеджер торгової мережі «Фокстрот. Все для дому», подякувала  жителям Полтави, які взяли участь в марафоні: «Реалізуючи власний соціальний проект «Школа безпеки», ми вже третій рік поспіль  підтримуємо і «Пробіг з вірою в серці», адже наші уроки безпеки мають за мету попередити побутові травми і забезпечити безпеку дітей. «Школа безпеки», як і «Пробіг з вірою в серці», ініційована заради життя! Ми цінуємо марафон за те, що це не лише корпоративний проект, але і народний, адже жителі міст безпосередньо стають активними учасниками-благодійниками. Дякую їм за це!».
Вікторія Міхно, начальник управління корпоративними комунікаціями Platinum Bank: «Platinum Bank – це соціально орієнтований банк: ми несемо відповідальність перед клієнтами, і, передусім, перед суспільством. Ми знаємо, на скільки якісна медична допомога є важливою для дітей. Підтримуючи Пробіг, ми з партнерами розраховуємо допомогти дитячим лікарням».
Тетяна Упорнікова, фахівець з маркетингу «Аграна Фрут Україна»: «Компанія «Аграна Фрут Україна» із задоволенням бере участь у благодійному Пробігу. Ми раді об’єднатися для допомоги дітям. Світ змінюється. Тому, що змінюємося ми!»
Андрій Ярошенко, директор, компанія New Strategies Group: «Ми, як соціально відповідальна компанія, дуже раді взяти участь у настільки значимому проекті, працювати на благо покоління, що підростає. Наша команда докладає всі зусилля для того, щоб ефективно розвивати соціальні ініціативи, які так потребує наше суспільство».
 
Група компаній «Данон» – світовий лідер з виробництва молочних продуктів. Діяльність компанії зосереджена на випуску молочних продуктів, дитячого харчування та мінеральної води. До портфелю Групи  входять такі бренди, як Danone, Activia, Danissimo, Nutricia, Evian та ін. Група «Данон» представлена в 120 країнах світу. Компанії належить більше 160 заводів, на яких працюють близько 80 000 співробітників. Місія «Данон» – нести здоров’я через продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі.
Компанія ««Данон» в Україні» є виробником широкого асортименту продуктів торгових марок «Актімель», «Активіа», «Растішка», «Даніссімо», «Живинка», «Веселий пастушок», «БіоБаланс», «Тьома», «Простоквашино», «Галактон», «Смешарики», "Кремез". Виробничі потужності компанії ««Данон» в Україні» налічують 3 заводи.  У 2006 році компанія "Данон" придбала молокозавод «Родич» у м. Херсон, який було модернізовано та перейменовано на «Данон Дніпро». Зараз на заводі виробляється до 30% продукції «Данон». У 2010 році в результаті об’єднання компаній «Данон» та «Юнімілк» до активів  приєднано Київський міськмолокозавод «Галактон» та Кременчуцький міськмолокозавод «Кремез», що інтенсивно модернізуються відповідно до стандартів «Данон». Більше інформації: http://www.danone.ua
 «Пробіг з вірою в серці» – це унікальна соціальна ініціатива компанії ««Данон» в Україні», яка направлена ​​на допомогу дітям з кардіологічними захворюваннями. В Україні лише деякі медичні заклади мають можливість своєчасно діагностувати захворювання та запобігати їм. Наша головна мета - допомога дитячим лікарням у придбанні необхідного обладнання.
Наша робота за три роки в цифрах: 533 954 грн, 24800 учасників, 7 пробігів.

2010 рік - 1й пробіг у Херсоні: 2500 учасників, 70 000 грн. Обладнання для дистанційних відео консультацій для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні.

2011 рік - 5800 учасників, 147 517 грн.
Херсон: 2800 учасників, 76279 грн.. Діагностичне обладнання, необхідне для обстеження дітей з порушеннями ритму серця для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні.
Кременчук: 3 000 учасників, 70 238 грн.. Апарат штучної вентиляції легенів для місцевої лікарні.

2012 рік - 16 500 учасників, 316 437 грн.
Дніпропетровськ: 7000 учасників, 92348 грн. УЗД-сканер для Дитячої міської клінічної лікарні № 2.
Кременчук: 3000 учасників, 73047 грн. Реанімаційний апарат для місцевого пологового будинку.
Херсон: 5000 учасників, 81019 грн. Компресор для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні.
Полтава: 1500 учасників, 70023 грн. Автоматичний аналізатор крові для Полтавської міської лікарні № 5.
Партнери пробігів: спортивний бренд «New Balance», «Фокстрот», «Platinum Bank» та «Тетра Пак Україна», благодійний фонд «Відкриті серця».

2013 5 міст: Дніпропетровськ - 7 вересня, Херсон - 14 вересня, Кременчук - 21 вересня, Вінниця - 5 жовтня, Полтава - 12 жовтня.

У 2018 році - 25 міст, додаючи щороку по 5 міст.


Детальніше: http://danone.ua/ru/social-responsibility/probeg-s-veroj-v-serdce/

Благодійна фундація «Відкриті серця України» - це об`єднання небайдужих людей доброї волі та безкорисливих прагнень. З 2009 року ми разом робимо добрі справи і змінюємо нашу країну на краще. Стратегічні напрямки діяльності Фундації: сприяння розвитку медицини в Україні шляхом поліпшення матеріально-технічного забезпечення медичних закладів; допомога категоріям населення, які знаходяться у групі ризику; реалізація освітніх і культурних програм; підтримка обдарованої молоді; створення умов для змістовного дозвілля дітей та молоді.
New Strategies Group – Ми допомагаємо іноваційним власникам і топ-менеджерам відкривати нові можливості росту бізнесу в Інтернет-середовищі. Наша команда – це фахівці в галузі бізнес-моделювання, стратегії, створення ІТ-продуктів та он-лайн маркетинга.
Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua) – це портал, який об’єднує усіх людей, які потребують допомоги з тими, хто готовий допомогти. Тут зібрані благодійні проекти, на будь-який з них можна пожертвувати кошти і слідкувати за ходом його реалізації. Українська Біржа Благодійності не обмежується конкретними хворобами і проблемами. Проекти на сайті стосуються усіх сфер життя. Користувачі самі обирають той, який вважають найважливішим. 100% коштів переходять безпосередньо на благодійні проекти.