Медіа-центр Media.Center@danone.com
Ми у медіа

«Пробіг з вірою в серці» у Вінниці: зібрано рекордні 145 723 грн!

10 жовтня 2013
«Пробіг з вірою в серці» у Вінниці: зібрано рекордні 145 723 грн! «Пробіг з вірою в серці» у Вінниці: зібрано рекордні 145 723 грн!

В суботу, 5 жовтня 2013 року у Вінниці вперше відбувся благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці». Зібрані всім містом кошти підуть на придбання кардіологічного обладнання для Вінницької обласної клінічної дитячої лікарні.
Ініціатором на організатором «Пробігу з вірою в серці» виступає компанія ««Данон» в Україні». За чотири роки існування цієї соціальної ініціативи до неї приєдналися такі міста як Херсон, Дніпропетровськ, Кременчуг та Полтава, де спільними зусиллями учасників та організаторів було зібрано понад 500 000 грн. Восени 2013-го вінничани п’ятими перейняли естафету і пробігли заради життя.
«Пробіг з вірою в серці» - це благодійний спортивний захід для всієї родини, що має на меті долучити вінничан до здорового способу життя та надає кожному можливість не залишатись байдужим та внести свій вклад в краще майбутнє для наших діток. 4 805 жителів міста не злякалися похмурої погоди і прийшли на Майдан незалежності для того, аби подолати символічну дистанцію і подарувати часточку свого тепла дітлахам! Добровільні внески учасників та спонсорська допомога організаторів та партнерів разом сягнула 145 723 грн, які підуть на закупку кардіологічного обладнання для Вінницької обласної клінічної дитячої лікарні. Новий апарат допоможе вчасно діагнозувати захворювання та зберегти найцінніше – дитячі життя.
Людмила Винничук, головний кардіолог Вінницької обласної дитячої лікарні: «Оскільки на Вінниччині не проводиться кардіохірургічне лікування дітей – наших пацієнтів ми відправляємо до Києва та Львова – надзвичайного значення набуває рання діагностика серцево-судинних захворювань малюків. В області зараз налічується близько семи тисяч дітей із хворобами серцево-судинної системи, тож придбання нового діагностичного обладнання є надзвичайно необхідим.»

Даріо Маркетті, генеральний директор компанії ««Данон» в Україні»
: «Ми раді, що з кожним роком, в різних куточках нашої країни, все більше людей приходять на площі, набережні і центральні вулиці своїх міст для того, щоб взяти участь у благодійному марафоні «Пробіг з вірою в серці»! Ідея даного проекту якнайкраще відображає місію компанії «Данон» - нести здоров'я людям - як через здорові продукти, так і шляхом впровадження соціальних ініціатив та інвестицій в здорове суспільство».

Пробіг став не лише важливою соціальною акцією, але й справжнім святом для усієї родини – поки дітлахи брали участь у екологічному майстер-класі від компанії Тетра Пак «Упаковка, здавайся!», батьки  могли випробувати фарт у лотереї та виграти цінні призи від партнера пробігу - компанії «Фокстрот» . На фініші марафонці насолодились концертною програмою за участю гурту «KADNAY» та дитячих колективів м. Вінниці.
Неоціненний вклад в організацію и проведення марафону зробили партнери «Пробігу з вірою в серці» у 2013 році: мережа магазинів побутової техніки і електроніки «Фокстрот. Техніка для дому», Platinum Bank, компанія «Тетра Пак Україна», компанія «АГРАНА Фрут Україна», компанія «New Strategies Group», благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності» і Благодійна фундація «Відкриті серця України».

Коментарі партнерів проекту «Пробіг з Вірою в Серці»:
Євген Полтенко, Виконавчий директор Благодійної фундації «Відкриті серця України»: «БФ Відкриті серця України» забезпечує цільове використання зібраних коштів. Ми працюємо за принципами публічності, прозорості і звітності. Тому партнери по проекту довірили нам професійне супроводження закупки і передачі лікарням медичного обладнання, контроль по введенню його в експлуатацію. В подальшому ми також розраховуємо оцінити соціальний ефект, щоб кожен донор переконався – його кошти працюють на загальне благо».

Ірина Гуцал, Директор «Української Біржі Благодійності»:
«Українська Біржа Благодійності» рада бути частиною настільки знакової події як «Пробіг з вірою в серці». Нам вдалося об’єднати тих, хто потребує допомогу, і тих, хто готовий допомогти, зробивши благодійний внесок на сайті  www.ubb.org.ua і/чи взявши участь у пробігу. Нашій команді надзвичайно важливо показати, що благодійність багатогранна, і виявляється не лише в грошовій підтримці, але і в особистій участі».

Олена Мілованова, PR-менеджер торгової мережі «Фокстрот. Все для дому»
, подякувала жителям Вінниці, які взяли участь в марафоні: «Реалізуючи власний соціальний проект «Школа безпеки», ми вже третій рік поспіль  підтримуємо і «Пробіг з вірою в серці». Ми цінуємо марафон за те, що це не лише корпоративний проект, але і народний, адже жителі міст безпосередньо стають активними учасниками-благодійниками. Дякую їм за це!».

Вікторія Міхно, начальник управління корпоративними комунікаціями Platinum Bank:
«Platinum Bank – це соціально орієнтований банк: ми несемо відповідальність перед клієнтами, і, передусім, перед суспільством. Ми знаємо, на скільки якісна медична допомога є важливою для дітей. Підтримуючи Пробіг, ми з партнерами розраховуємо допомогти дитячим лікарням».

Тетяна Упорнікова, фахівець з маркетингу «Аграна Фрут Україна»:
«Компанія «Аграна Фрут Україна» із задоволенням бере участь у благодійному Пробігу. Ми раді об’єднатися для допомоги дітям. Світ змінюється. Тому, що змінюємося ми!»

Андрій Ярошенко, директор, компанія New Strategies Group:
 «Ми, як соціально відповідальна компанія, дуже раді взяти участь у настільки значимому проекті, працювати на благо покоління, що підростає. Наша команда докладає всі зусилля для того, щоб ефективно розвивати соціальні ініціативи, які так потребує наше суспільство».
 
Група компаній «Данон» – світовий лідер з виробництва молочних продуктів. Діяльність компанії зосереджена на випуску молочних продуктів, дитячого харчування та мінеральної води. До портфелю Групи  входять такі бренди, як Danone, Activia, Danissimo, Nutricia, Evian та ін. Група «Данон» представлена в 120 країнах світу. Компанії належить більше 160 заводів, на яких працюють близько 80 000 співробітників. Місія «Данон» – нести здоров’я через продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі.
Компанія ««Данон» в Україні» є виробником широкого асортименту продуктів торгових марок «Актімель», «Активіа», «Растішка», «Даніссімо», «Живинка», «Веселий пастушок», «БіоБаланс», «Тьома», «Простоквашино», «Галактон», «Смешарики», "Кремез". Виробничі потужності компанії ««Данон» в Україні» налічують 3 заводи.  У 2006 році компанія "Данон" придбала молокозавод «Родич» у м. Херсон, який було модернізовано та перейменовано на «Данон Дніпро». Зараз на заводі виробляється до 30% продукції «Данон». У 2010 році в результаті об’єднання компаній «Данон» та «Юнімілк» до активів  приєднано Київський міськмолокозавод «Галактон» та Кременчуцький міськмолокозавод «Кремез», що інтенсивно модернізуються відповідно до стандартів «Данон». Більше інформації: http://www.danone.ua