Медіа-центр Media.Center@danone.com
Ми у медіа

Завершився ще один сезон благодійних марафонів «Пробіг з вірою в серці».

21 жовтня 2013
Завершився ще один сезон благодійних марафонів «Пробіг з вірою в серці». В суботу, 12 жовтня 2013 року, у Полтаві відбувся завершальний у цьому році «Пробіг з вірою в серці». Цієї осені до пробігу долучились вже 5 активних та небайдужих міст: Херсон, Кременчук, Полтава, Вінниця та Дніпропетровськ, жителі яких разом зібрали 459 126 грн на обладнання для місцевих лікарень.
Ініціатором та головним організатором благодійної ініціативи вже четвертий рік поспіль виступає компанія ««Данон» в Україні». Виконуючи свою головну місію – нести здоров’я якнайбільшій кількості людей, «Данон» започаткував унікальну традицію під назвою «Пробіг з вірою в серці» - благодійний спортивний захід для всієї родини, що має на меті долучити якомога більшу кількість українців до здорового способу життя, одночасно даючи кожному можливість не залишатись байдужим та внести свій вклад в краще майбутнє наших діточок.

Першим в 2010 році побіг Херсон. Згодом марафони стали хорошою традицією, поширюючись на інші міста України. Так, у 2011 році «Пробіг з вірою в серці»  до Херсону приєднався Кременчуг, а у 2012 – ще Дніпропетровськ та Полтава. Восени 2013-го Вінниця п’ятою перейняла естафету, і саме тут було зібрану рекордну за всю історію пробігів сумму – 145 723 грн. Вінничани, так тримати! Амбіції компанії Данон набирають все більших обертів – щороку компанія буде долучати до «Пробігу з вірою в серці»  все більше і більше міст.  

Загалом, за 2013-й рік
до ініціативи приєднались 17 805 жителів України. Саме завдяки добровільним внескам кожного та спонсорської допомоги було зібрано 459 126 грн. Усі ці кошти будуть направлені на придбання кардіологічного обладнання для місцевих дитячих лікарень.

Даріо Маркетті, генеральний директор компанії ««Данон» в Україні»
: «Ми раді, що з кожним роком, в різних куточках нашої країни, все більше людей приходять на площі, набережні і центральні вулиці своїх міст для того, щоб взяти участь у благодійному марафоні «Пробіг з вірою в серці»! Компанія «Данон» турбується про країни, в якому ми ведемо бізнес, намагаючись позитивно впливати на суспільство, як через здорові продукти, так і шляхом впровадження соціальних ініціатив та інвестицій в здорове суспільство. Погляньте навкруг – жителі міста всі разом об’єдналися заради такої благородної мети! Я дякую всім, хто прийшов поділитися теплом свого серця».

Пробіг  - це не лише важлива соціальна акція, але й справжнє свято для усієї родини. Організатори та партнери заходу подбали про розваги для усіх, хто прийшов на «Пробіг з вірою в серці» . Це були і  екологічні майстер-класи «Упаковка, здавайся!», в рамках якого діти разом з аніматором виготовляли аркуш паперу з використаної упаковки Тетра Пак, і навчальні мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу», створені «Фокстротом» у рамках соціального проекту «Школа безпеки» з профілактики дитячого травматизму у побуті. Батьки  ознайомились з «Громадянским  еко кодексом» Тетра Пак, де містились поради по зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище, а також мали можливість випробувати фарт у лотереях та виграти цінні призи. На фініші марафонці насолоджувалися концертною програмою за участі зірок: Світлани Тарабаровой, Марії Рак та Олега Кензова, а також гурту «KADNAY» та співачки Майріс.

Неоціненний вклад в організацію і проведення марафону зробили партнери «Пробігу з вірою в серці» у 2013 році: мережа магазинів побутової техніки і електроніки «Фокстрот. Техніка для дому», Platinum Bank, компанія «Тетра Пак Україна», компанія «АГРАНА Фрут Україна», компанія «New Strategies Group», благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності» і Благодійна фундація «Відкриті серця України».

Коментарі партнерів проекту «Пробіг з Вірою в Серці»:

Євген Полтенко, Виконавчий директор Благодійної фундації «Відкриті серця України»: «БФ Відкриті серця України» забезпечує цільове використання зібраних коштів. Ми працюємо за принципами публічності, прозорості і звітності. Тому партнери по проекту довірили нам професійне супроводження закупки і передачі лікарням медичного обладнання, контроль по введенню його в експлуатацію. В подальшому ми також розраховуємо оцінити соціальний ефект, щоб кожен донор переконався – його кошти працюють на загальне благо».

Ірина Гуцал, Директор «Української Біржі Благодійності»:
«Українська Біржа Благодійності» рада бути частиною настільки знакової події як «Пробіг з вірою в серці». Нам вдалося об’єднати тих, хто потребує допомогу, і тих, хто готовий допомогти, зробивши благодійний внесок на сайті  www.ubb.org.ua і/чи взявши участь у пробігу. Нашій команді надзвичайно важливо показати, що благодійність багатогранна, і виявляється не лише в грошовій підтримці, але і в особистій участі».

Олена Мілованова, PR-менеджер торгової мережі «Фокстрот. Все для дому»
, подякувала  жителям Полтави, які взяли участь в марафоні: «Реалізуючи власний соціальний проект «Школа безпеки», ми вже третій рік поспіль  підтримуємо і «Пробіг з вірою в серці», адже наші уроки безпеки мають за мету попередити побутові травми і забезпечити безпеку дітей. «Школа безпеки», як і «Пробіг з вірою в серці», ініційована заради життя! Ми цінуємо марафон за те, що це не лише корпоративний проект, але і народний, адже жителі міст безпосередньо стають активними учасниками-благодійниками. Дякую їм за це!».

Вікторія Міхно, начальник управління корпоративними комунікаціями Platinum Bank:
«Platinum Bank – це соціально орієнтований банк: ми несемо відповідальність перед клієнтами, і, передусім, перед суспільством. Ми знаємо, на скільки якісна медична допомога є важливою для дітей. Підтримуючи Пробіг, ми з партнерами розраховуємо допомогти дитячим лікарням».

Тетяна Упорнікова, фахівець з маркетингу «Аграна Фрут Україна»:
«Компанія «Аграна Фрут Україна» із задоволенням бере участь у благодійному Пробігу. Ми раді об’єднатися для допомоги дітям. Світ змінюється. Тому, що змінюємося ми!»

Андрій Ярошенко, директор, компанія New Strategies Group:
 «Ми, як соціально відповідальна компанія, дуже раді взяти участь у настільки значимому проекті, працювати на благо покоління, що підростає. Наша команда докладає всі зусилля для того, щоб ефективно розвивати соціальні ініціативи, які так потребує наше суспільство».
 
Група компаній «Данон» – світовий лідер з виробництва молочних продуктів. Діяльність компанії зосереджена на випуску молочних продуктів, дитячого харчування та мінеральної води. До портфелю Групи  входять такі бренди, як Danone, Activia, Danissimo, Nutricia, Evian та ін. Група «Данон» представлена в 120 країнах світу. Компанії належить більше 160 заводів, на яких працюють близько 80 000 співробітників. Місія «Данон» – нести здоров’я через продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі.
Компанія ««Данон» в Україні» є виробником широкого асортименту продуктів торгових марок «Актімель», «Активіа», «Растішка», «Даніссімо», «Живинка», «Веселий пастушок», «БіоБаланс», «Тьома», «Простоквашино», «Галактон», «Смешарики», "Кремез". Виробничі потужності компанії ««Данон» в Україні» налічують 3 заводи.  У 2006 році компанія "Данон" придбала молокозавод «Родич» у м. Херсон, який було модернізовано та перейменовано на «Данон Дніпро». Зараз на заводі виробляється до 30% продукції «Данон». У 2010 році в результаті об’єднання компаній «Данон» та «Юнімілк» до активів  приєднано Київський міськмолокозавод «Галактон» та Кременчуцький міськмолокозавод «Кремез», що інтенсивно модернізуються відповідно до стандартів «Данон». Більше інформації: http://www.danone.ua

 «Пробіг з вірою в серці» –
це унікальна соціальна ініціатива компанії ««Данон» в Україні», яка направлена ​​на допомогу дітям з кардіологічними захворюваннями. В Україні лише деякі медичні заклади мають можливість своєчасно діагностувати захворювання та запобігати їм. Наша головна мета - допомога дитячим лікарням у придбанні необхідного обладнання.

Наша робота за чотири роки в цифрах: 993 080 грн, 42 605 учасників, 11 пробігів.


2010 рік - 1й пробіг у Херсоні: 2500 учасників, 70 000 грн.
Обладнання для дистанційних відео консультацій для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні.

2011 рік - 5800 учасників, 147 517 грн.
Херсон
: 2800 учасників, 76279 грн .. Діагностичне обладнання, необхідне для обстеження дітей з порушеннями ритму серця для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні.
Кременчук: 3 000 учасників, 70 238 грн .. Апарат штучної вентиляції легенів для місцевої лікарні.

2012 рік - 16 500 учасників, 316 437 грн.
Дніпропетровськ:
7000 учасників, 92348 грн. УЗД-сканер для Дитячої міської клінічної лікарні № 2.
Кременчук: 3000 учасників, 73047 грн. Реанімаційний апарат для місцевого пологового будинку.
Херсон: 5000 учасників, 81019 грн. Компресор для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні.
Полтава:1500 учасників, 70023 грн. Автоматичний аналізатор крові для Полтавської міської лікарні № 5.
Партнери пробігів: спортивний бренд «New Balance», «Фокстрот», «Platinum Bank» та «Тетра Пак Україна», благодійний фонд «Відкриті серця».

2013 – 17 805 учасників, 459 126 грн.

Дніпропетровськ – 7 вересня, 5000 учасників, 74 123 грн, медичне обладнання для міської дитячої клінічної лікарні № 2.
Херсон – 14 вересня, 3000 учасників, 96 840 грн, кардіологічне обладнання для Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.
Кременчук – 21 вересня, 3000 учасників, 71 260 грн, кардіологічне обладнання для Кременчугського міського  пологового будинку.
Вінниця – 5 жовтня, 4805 учасників, 145 723 грн, кардіологічне обладнання для Вінницької обласної клінічної дитячої лікарні.
Полтава – 12 жовтня, 2000 учасників, 71 180 грн, кардіологічне обладнання для Полтавської дитячої міської клінічної лікарні.

У 2018 році - 25 міст, додаючи щороку по 5 міст.

Детальніше: http://danone.ua/ru/social-responsibility/probeg-s-veroj-v-serdce/

Благодійна фундація «Відкриті серця України»
- це об`єднання небайдужих людей доброї волі та безкорисливих прагнень. З 2009 року ми разом робимо добрі справи і змінюємо нашу країну на краще. Стратегічні напрямки діяльності Фундації: сприяння розвитку медицини в Україні шляхом поліпшення матеріально-технічного забезпечення медичних закладів; допомога категоріям населення, які знаходяться у групі ризику; реалізація освітніх і культурних програм; підтримка обдарованої молоді; створення умов для змістовного дозвілля дітей та молоді.

New Strategies Group
– Ми допомагаємо іноваціним власникам і топ-менеджерам відкривати нові можливості росту бізнесу в Інтернет-середовищі. Наша команда – це фахівці в галузі бізнес-моделювання, стратегії, створення ІТ-продуктів та он-лайн маркетингу.

Українська Біржа Благодійності (
ubb.org.ua) – це портал, який об’єднує усіх людей, які потребують допомоги з тими, хто готовий допомогти. Тут зібрані благодійні проекти, на будь-який з них можна пожертвувати кошти і слідкувати за ходом його реалізації. Українська Біржа Благодійності не обмежується конкретними хворобами і проблемами. Проекти на сайті стосуються усіх сфер життя. Користувачі самі обирають той, який вважають найважливішим. 100% коштів переходять безпосередньо на благодійні проекти.