Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

22 вересня 2012 року в Кременчуці вдруге стартує традиційний благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці»

21 вересня 2012
22 вересня 2012 року в Кременчуці вдруге стартує традиційний благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці»

Соціальна ініціатива «Пробіг з вірою в серці», організатором якої є «Данон», як не можна точно відображає основний принцип діяльності компанії - здоровий бізнес, здорові продукти, здорові люди. Головна мета благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці» - збір коштів для допомоги дітям із захворюваннями серця. На жаль, для України порок серця не рідкість: 10-12 дітей з 1000 вже народжуються з цим захворюванням. Для більшості з малюків хвороба представляє загрозу для життя.

Пробіг вже двічі пройшов у Херсоні, в 2010 і 2011 рр., дозволив зібрати понад 126 297 грн. і придбати апарат для дистанційних відео-консультацій, комплекс моніторингу електрорадіосигналів і монітор артеріального тиску для кардіоревматологічного центру дитячої обласної клінічної лікарні Херсона.

У Кременчуці «Пробіг з вірою в серці» вперше пройшов в 2011 р. Мешканцями міста було зібрано 70 238 грн. Вартість апарату штучної вентиляції легенів, який організатори планували придбати для міської лікарні № 2, становила близько 200 000 грн. Тому, в зібраний на пробігу фонд, компанія «Данон» внесла ще 100 000 грн.,
приурочивши подарунок до 440-річчя міста. І це дозволило придбати обладнання, унікальні характеристики апарату якого дозволяють виходжувати недоношених дітей вагою від 500-800 грам і надавати новонародженим реанімаційну допомогу. Подібне обладнання - рідкість для Кременчука: у місті їх налічується всього три. 

Благодійна ініціатива вже другий рік поспіль активно підтримується виконкомом Кременчуцької міської ради та особисто мером міста Олегом Бабаєвим. Торік міський голова не тільки особисто взяв участь у пробігу, а й опинився в числі перших марафонців, які прийшли на фініш.

Реалізацію соціального проекту «Пробіг з вірою в серці» компанія «Данон» традиційно здійснює за активного сприяння постійних партнерів. У 2012 р. благодійний марафон був підтриманий спортивним брендом New Balance, мережею магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот. Техніка для дому», Platinum Bank та компанією «Тетра Пак Україна», світового лідера в області рішень для переробки і упаковки рідких харчових продуктів. Інформаційну підтримку здійснює газета «Вісник Кременчука» і «Гала Радіо», в ефірі якого з місця подій будуть здійснюватися прямі включення по всій території України.

По закінченню спортивної частини «Пробігу з вірою в серці», естафетну паличку благодійності перехоплять зірки телевізійного шоу «Голос країни» - Наталія Пічкур і Олександр Онофрійчук. Підтримає учасників пробігу і співачка Niloo - переможниця «Юрмали 2012».

Партнери пробігу також підготували безліч сюрпризів для жителів Кременчука. Представники компанії «Тетра Пак» познайомлять відвідувачів зі своїми екологічними ініціативами: кожен дорослий учасник отримає примірник «Громадянського Екологічного Кодексу», який містить рекомендації щодо зменшення негативного впливу на довкілля шляхом зміни своїх побутових звичок. Для маленьких марафонців буде організовано майстер-клас «Упаковка, здавайся», в рамках якого дітки, випивши молочний коктейль ТМ «Смішарики» в асептичній упаковці компанії «Тетра Пак», разом з аніматором виготовлять аркуш паперу із використаної упаковки. Platinum Bank підготував цікаві конкурси з приємними і корисними подарунками. Завдяки компаніям «Фокстрот. Техніка для дому» і New Balance відбудеться розіграш цінних призів. Серед подарунків - MP3 плеєри, незамінна техніка для кухні, товари для спорту, дисконтні картки.
 
Віталій Малецький, заступник мера міста Кременчука:
«Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради та мер міста Кременчука Олег Бабаєв щиро вітають проведення благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці» у Кременчуці. Для кожного кременчужанина це не просто можливість цікаво і яскраво провести вихідні дні, а й приєднатися до благородної ініціативи - допомоги дітям з кардіо захворюваннями. Адже тільки всі разом, об'єднавшись, ми допоможемо цим дітям рости здоровими і щасливими!»  
 
Увага! Фотографуйте Кота Матроскіна на вулицях міста і отримуйте подарунок від ТМ «Простоквашино». Подробиці та новини марафону в соціальній мережі http://vkontakte.ru/heartrun