Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

22 вересня у Кременчуці вдруге пройшов «Пробіг з вірою в серці»

25 вересня 2012
22 вересня у Кременчуці вдруге пройшов «Пробіг з вірою в серці»

Відкрили «Пробіг з вірою в серці» і зробили перший почесний забіг хлопці з команди «Кремінь - 2001», переможці Всеукраїнського футбольного турніру Кубок Націй Данон. Маршрут Пробігу склав не більше 1 км: від пл. Незалежності, вздовж вул. Леніна до вул. Перемоги і назад. Фінішну стрічку учасники перетинали на пл. Незалежності, під чуйним керівництвом бригади суддів. 

Сам марафон складався з п'яти стартів: окремо для школярів 7-14 та 15-17 років, студентів, робітничої молоді 16-35 років, мешканців, гостей міста та ветеранів спорту. У кожній категорії суддівська бригада визначала переможців - 1, 2 і 3 місця. Найшвидші кременчужани були нагороджені медалями та грамотами, а також подарунками від спортивного бренду New Balance та мережі магазинів Megasport.

 

За традицією учасників марафону і їх уболівальників чекав святковий концерт. На сцені виступали юні артисти з Кременчука: Артем Синіцин, Євген Мілько і Єлизавета Черниш, солісти студії вокального співу «Веселка», Єлизавета Бузько та ансамбль «Смайлик». Спеціальними гостями стали зірки телевізійного шоу «Голос країни» - Наталія Пічкур, Назар Іщенко, а також переможець «Крим Мюзік Фест 2012» Олександр Онофрійчук та переможниця «Нової хвилі 2012» в Юрмалі співачка Niloo.


Компанія «Фокстрот. Техніка для дому» підготувала корисні подарунки для учасників Пробігу, які були розіграні за реєстраційними номерами. Для багатьох глядачів приємною несподіванкою стали MP3-плеєри, соковижималки, манікюрні набори. Мамі самого маленького учасника Пробігу, якому тільки нещодавно виповнилося 6 місяців, Оксана Бакаленко, прес-секретар групи компаній «Фокстрот. Техніка для дому», вручила блендер.
 
Під час заходу учасники і глядачі змогли також долучитися до екологічних ініціатив компанії «Тетра Пак Україна». Кожен дорослий марафонець отримав примірник «Громадянського Екологічного Кодексу», який містить рекомендації щодо зменшення негативного впливу на довкілля шляхом зміни своїх побутових звичок. Маленькі учасники проекту «Пробіг з вірою в серці» із задоволенням взяли участь у майстер-класі «Упаковка, здавайся». Дітки пригощалися молочними коктейлями ТМ «Смішарики» і разом з аніматором виготовляли аркуш паперу з використаного асептичного пакета компанії «Тетра Пак».
 
Platinum Bank підготував цікаві конкурси з приємними подарунками. Денис Бродський, HR-менеджер Platinum Bank не приховував свого захоплення жителями міста, які охоче допомагали врятувати життя маленьких пацієнтів Кременчуцького пологового будинку, беручи участь у Пробігу.
 
Інформаційну підтримку проекту «Пробіг з вірою в серці» у Кременчуці надали радіо «Європа плюс» та газета «Вісник Кременчука», завдяки яким ще більше кременчужан дізналися про майбутній Пробіг. Всеукраїнський партнер Пробігу, «Гала радіо», здійснював прямі ефіри з ведучим концерту, шоуменом Віталієм Царюком.
 
Активну підтримку та сприяння у проведенні Пробігу надав Кременчуцький виконавчий комітет і особисто мер міста Олег Бабаєв. Заступник Кременчуцького міського голови Калашник Віктор Васильович особистим прикладом надихнув учасників і очолив ряди бігунів.
 
«Сьогодні, на головній площі нашого міста, я побачив безліч щасливих і усміхнених облич, - поділився враженнями Віктор Васильович Калашник. Я дуже радий, що жителі Кременчука не пошкодували свого часу і прийшли на «Пробіг з вірою в серці». Кожна гривня, яка була пожертвувана учасниками сьогоднішнього заходу - це внесок у здоров'я маленьких кременчужан. Кожен з учасників буде знати, що купівля обладнання для пологового будинку - це і його заслуга! Дякуємо компанії «Данон», партнерам Пробігу за настільки грандіозне свято спорту, здорового способу життя та благодійності!».
 
«Від імені співробітників і пацієнтів Кременчуцького пологового будинку я хочу подякувати організаторам благодійного Пробігу за настільки важливий і необхідний захід. Більше того, я хочу сказати «дякую» всім, хто прийшов сьогодні на площу. Ви зробили велику справу, і, як кажуть, добро повертається сторицею. Апарат штучної вентиляції легенів, який планується придбати на зібрані кошти, буде єдиним у нашому відділенні. Щороку в пологовому будинку народжується близько 5% недоношених дітей, для яких наявність цього обладнання вкрай необхідно. У багатьох малюків тепер з'явиться шанс на здорове майбутнє!», - поділився головлікар Кременчуцького пологового будинку Прокопчук Ярослав Дмитрович.
 
«Ми раді проводити «Пробіг з вірою в серці» у Кременчуці вдруге, - прокоментував директор Кременчуцького міськмолокозаводу, представник компанії «Данон», Руслан Вдовенко. У нашому місті живуть дуже чуйні і добрі люди. Я з радістю помічаю, що з кожним роком учасників стає більше, деякі приходять вже не самі, а сім'ями і компаніями. «Пробіг з вірою в серці» якнайкраще відображає принцип роботи нашої компанії - здоровий бізнес, здорові продукти, здорові люди. Ми раді, що кременчужани вже другий рік поспіль не залишаються осторонь, а беруть участь у Пробігу. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо допомогти дітям і подарувати їм життя. Дякуємо всім учасникам, волонтерам і партнерам Пробігу. До зустрічі в наступному році!».
У 2012 р. географія проекту «Пробіг з вірою в серці» розширилася - марафон вперше проходить у м. Дніпропетровськ (08.09) і в Полтаві (30.09). Пробіг вже став традиційним для Кременчука (22.09) і Херсона (29.09).

Фотографії і подробиці марафону в соціальних мережах:
http://vk.com/heartrun
http://www.facebook.com/DanoneUkraine