Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

Благодійний «Пробіг з вірою в серці 2012» в Херсоні: зібрано 81 019 грн!

04 жовтня 2012
Благодійний «Пробіг з вірою в серці 2012» в Херсоні: зібрано 81 019 грн!

«Пробіг з вірою в серці» - унікальна соціальна ініціатива компанії ««Данон» в Україні», спрямована на збір коштів для допомоги дітям із захворюваннями серця. Проект вперше відбувся саме в Херсоні в 2010 р. За три роки існування марафону його географія розширилася: у 2011 р. «Пробіг з вірою в серці» пройшов ще й у Кременчуці, а в 2012 р. 4-ри українських міста приєдналися до благодійної акції - Дніпропетровськ, Кременчук, Херсон і Полтава. У Херсоні, на зібрані під час Пробігів кошти, вже були придбані апарат дистанційних відео-консультацій та діагностичне обладнання для кардіоцентру обласної дитячої клінічної лікарні. 

Маршрут Пробігу склав не більше 1 км і проходив в чотири старти: для професіоналів, окремо для школярів 7-14 та 15-17 років, а також для всіх бажаючих. У кожній категорії суддівська бригада визначала переможців - 1, 2 і 3 місця. Найшвидші херсонці були нагороджені медалями та грамотами, а також подарунками від спортивного бренду New Balance та мережі магазинів Megasport.         

 
За традицією учасників марафону і їх уболівальників чекав святковий концерт. На сцені виступали юні артисти з Херсона, а також спеціально запрошені зірки - учасники телевізійного шоу «Голос країни»: Наталія Пічкур, Назар Іщенко, а також переможець «Крим Мюзік Фест 2012» Олександр Онофрійчук та переможниця «Нової хвилі 2012» в Юрмалі співачка Niloo.
 
Мережа «Фокстрот. Техніка для дому» підготувала корисні подарунки для учасників Пробігу, які були розіграні за реєстраційними номерами. Для багатьох глядачів приємною несподіванкою стали MP3-плеєри, соковижималки, манікюрні набори. Головний подарунок, LCD телевізор, виграла прабабуся одного з пацієнтів кардіо- відділення Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. Завдяки щасливому випадку саме її реєстраційний номер виявився вдалим. До слова, вся сім'я малюка бере участь у проекті «Пробіг з вірою в серці» вже третій рік поспіль, адже придбані апарати допомогли не лише самому хлопчикові, але і багатьом його друзям в кардіоцентрі.    
 
Під час заходу учасники і глядачі змогли також долучитися до екологічних ініціатив компанії «Тетра Пак Україна». Кожен дорослий марафонець отримав примірник «Громадянського Екологічного Кодексу», який містить рекомендації щодо зменшення негативного впливу на довкілля шляхом зміни своїх побутових звичок. Маленькі учасники проекту «Пробіг з вірою в серці» із задоволенням взяли участь у майстер-класі «Упаковка, здавайся». Дітки пригощалися молочними коктейлями ТМ «Смішарики» і разом з аніматором виготовляли аркуш паперу із використаної асептичної упаковки компанії «Тетра Пак».
 
Маленькі відвідувачі марафону із задоволенням фотографувалися з рибкою Монею - талісманом Platinum Bank, а також отримували приємні подарунки від представників банку.
 
Інформаційну підтримку проекту «Пробіг з вірою в серці» у Херсоні надали радіо «Європа плюс» і газета ОДТРК «Скіфія», завдяки яким ще більше херсонців дізналися про Пробіг. Всеукраїнський партнер Пробігу, «Гала радіо», здійснював прямі ефіри з ведучим концерту, шоуменом Віталієм Царюком.
 
Херсонський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» також надав підтримку у проведенні марафону.
 
Активну допомогу і сприяння в проведенні Пробігу надали Херсонська обласна влада і губернатор області Микола Михайлович Костяк. Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації, Пономаренко Ганна Олександрівна, особисто привітала всіх учасників та гостей Пробігу і подякувала за участь у благодійній акції.     
 
«Від імені співробітників і пацієнтів міської Херсонської обласної клінічної лікарні я хочу подякувати організаторам благодійного Пробігу за настільки важливий і необхідний захід. Більше того, я хочу сказати «дякую» всім, хто прийшов сьогодні на площу. Ви зробили велику справу, і, як кажуть, добро повертається сторицею. Апарат штучної вентиляції легенів, який планується придбати на зібрані кошти, вкрай необхідний нашому відділенню. У багатьох малюків тепер з'явиться шанс на здорове майбутнє! », - поділилася з глядачами Козина Таміла, завідувачка кардіо-відділенням лікарні.
 
«Друзі, від імені компанії «Данон »хочу сказати, що ми раді проводити «Пробіг з вірою в серці »в Херсоні втретє, - зазначив генеральний директор ТОВ«Данон Дніпро» Тарас Пилипець. Я з радістю помічаю, що з кожним роком учасників стає все більше і більше. Багато приходять вже не самі, а з сім'ями, з улюбленими, з друзями. А це показник того, що в нашому місті живуть дуже чуйні і добрі люди, які від щирого серця готові допомагати дітям, пацієнтам Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. Величезне спасибі всім учасникам, волонтерам і партнерам Пробігу - внесок кожного з вас має значення!»
 
У 2012 р. географія проекту «Пробіг з вірою в серці» розширилася - марафон вперше пройшов у м. Дніпропетровськ (08.09) і в Полтаві (30.09). Пробіг також вже став традиційним для Кременчука (22.09) і Херсона (29.09).