Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

Більше 10 дитячих ігрових майданчиків встановить компанія «Данон» в селах України

12 квітня 2011
Перший ігровий майданчик було встановлено в селі Роздольне (АР Крим) в четвер 7 квітня 2011 року. Далі дитичі майданчики будуть встановлені в Херсонській і Запорізькій областях, в селах розташування молочних кооперативів, що були створені за ініціативою компанії «Данон». Вже у квітні майданчики відкриються в селах Новомиколаївка (Херсонська обл., СОК «Марфуша»), Верхній Рогачик (Херсонська обл, СОК «Дадікян») й Жовтневе (Запорізька обл, СОК «Жовтневе»).  Ще 5 майданчиків планують відкрити в червні цього року.

Валерія Трифонова, Директор по зв'язках з громадськістю та державними установами компанії ««Данон» в Україні»: «Одним із пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії є розвиток українського села. Компанія «Данон» підходить до цього завдання комплексно. Від організації молочних кооперативів, сприяння у створенні сімейних ферм (від 5-10 і більше молочних корів)  до поліпшення соціальної сфери села, в якому працюють кооперативи, у тому числі за допомогою облаштування дитячих майданчиків».

Сергій Глущенко, Перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України:«Державна служба молоді та спорту України щиро вітає ініціативу компанії «Данон» в Україні – будівництво дитячих ігрових майданчиків. Це є яскравим прикладом відповідального ведення бізнесу та соціальної орієнтованності – надання допомоги там, де її найбільше потребують. Популяризація принципів здорового способу життя й надання можливостей для якісного проведення часу з родиною  – складні завдання, які не вирішити одними лише зусиллями держави. Питання організації дозвілля малят особливо актуальне для сільської місцевості, де дитячих установ традиційно не вистачає. Неможливо переоцінити ту користь, яку принесе кожен із ігрових майданчиків, як вона об’єднає сім'ї і сприятиме здоровому розвитку малят».

Облаштування дитячих майданчиків відбуватиметься паралельно зі створенням молочних кооперативів в різних регіонах України під егідою «Данон». Компанія вже інвестувала більше 1 млн євро в розвиток молочних кооперативів в 5 областях України і розпочала спільну програму з одним із європейських банків по пільговому кредитуванню фермерських господарств. Компанія підтримує своїх постачальників молока – організовує навчальні семінари, надає субсидії на придбання сучасного обладнання.