Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

"Як Кременчук до Зідана їздив". Фотозвіт про участь України на фіналі "Кубка Націй Данон 2012", Варшава. День 1-й

06 вересня 2012
"Як Кременчук до Зідана їздив". Фотозвіт про участь України на фіналі "Кубка Націй Данон 2012", Варшава. День 1-й 6 вересня хлопці з команди «Кремінь-2001» приїхали до Варшави, щоб взяти участь у міжнародному етапі дитячого футбольного чемпіонату «Кубок Націй Данон». У цей день вони взяли участь у тренуванні на новому полі і відкритті чемпіонату, де познайомилися з командами з інших країн.

На вокзалі у Варшаві нас відразу ж зустріли: «Супроводжуюча делегацію» людина, супроводивши нас в автобус, по дорозі розповіла нам всі організаційні деталі майбутнього турніру.

По прибуттю, ми оселилися на одному поверсі з командою з Сенегалу. Відразу після поселення нам видали комплекти спортивних футболок з логотипом «Кубка Націй» та спортивні костюми з гордим написом «UKRAINE».Усією командою ми висунулися на тренувальну базу Osiri Bemowo, щоб провести перші тренування і познайомитися з делегаціями інших країн.Всього в цьому році в «Кубку Націй Данон» взяли участь 40 країн світу.Перше тренування у Варшаві. Знайомство з газоном і атмосферою на полях, саме на цих полях пройдуть групові ігри.Після тренування обов'язково потрібно підживитися йогуртами Данон)Знайомство з іншими країнами: Бразилія, Аргентина, Італія...У цей же день після тренувань і обіду було проведено відкриття «Кубка Націй Данон 2012», Варшава. Всі 40 команд зібралися разом і веселилися вітаючи і вітаючи один одного з початком міжнародного етапу Кубка Націй Данон.