Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

Команда «Кремінь - 2001» представить Україну на фіналі «Кубка Націй Данон» у Варшаві!

31 липня 2012
Команда «Кремінь - 2001» представить Україну на фіналі «Кубка Націй Данон» у Варшаві! 21 липня 2012 р. в Одесі на міському стадіоні «Спартак» пройшов фінал Всеукраїнського дитячого аматорського футбольного турніру «Кубок Націй Данон». У ході боротьби 8-ми команд з різних регіонів України визначився переможець, який представлятиме Україну на міжнародному фіналі «Кубка Націй Данон» у Польщі (Варшава). Переможцем змагань стала команда «Кремінь - 2001» з Кременчука, СШ № 1.

Очікується, що у Варшаві 8-9 вересня за перше місце боротимуться команди-переможці національних турнірів із 40 країн світу. Міжнародний фінал «Кубка Націй Данон» пройде на Національному стадіоні Варшави, який був побудований спеціально для проведення матчів Євро-2012. Саме на цьому стадіоні забивали свої голи такі великі футболісти як Кріштіану Роналду, Маріо Балотеллі, Месут Озіл! І на цьому стадіоні легендарний футболіст Зінедін Зідан, офіційний посол «Кубка Націй Данон», вручить кубок переможцю міжнародного турніру.

Команда «Кремінь - 2001» під керівництвом тренера Олександра Назаренко перемогла в серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:2 хлопців з м. Керч. Загальна турнірна таблиця українського фіналу «Кубка Націй Данон» виглядала наступним чином:


1. Полтавська обл. СШ № 1 м. Кременчук 2. АР Крим СШ № 23 м. Керч 3. Тернопільська обл. СШ № 26 м. Тернопіль  4. Чернігівська обл. СШ № 2 м. Ніжин 5. Дніпропетровська обл. СШ № 54 м.Дніпропетровськ 6. Івано-Франківська обл. СШ № 18 м. Івано-Франківськ 7. Одеська обл. ЗОШ № 3 м. Білгород-Дністровський 8. Запорізька обл. СШ № 11 м. Бердянськ

Крім вибору команди-переможця, в заліку «елементи техніки» лідирували наступні гравці:

• Жонглювання м'ячем - Мораренко Станіслав (Одеська обл. СШ № 3 м. Білгород-Дністровський)
• Дальність удару - Наконечний Роман (Тернопільська обл. СШ № 26 м. Тернопіль)
• Точність удару - Судаков Георгій (Полтавська обл. СШ № 25 м. Кременчук)

За підсумками турніру кращими футболістами стали:

• Єрмошин Руслан (Запорізька обл. СШ № 11 м. Бердянськ)
• Райлян Ілля (Одеська обл. СШ № 3 м. Білгород-Дністровський)
• Феліповіч Владислав (ЗОШ № 18 м. Івано-Франківськ)
• Трикоз Матвій (Дніпропетровська обл. СШ № 54 м. Дніпропетровськ)
• Околович Віталій (Тернопільська обл. СШ № 26 м. Тернопіль)
• Каспаров Владислав (АР Крим СШ № 23 м. Керч)
• Батрак Данило (Полтавська обл. СШ № 25 м. Кременчук)

В рамках проекту, газета «Сегодня» і Gala Radio - незмінні партнери «Кубка Націй Данон» в Україні - провели власні конкурси. За підсумками фотоконкурсу в газеті «Сегодня» перше місце і поїздку до Варшави разом з командою з Кременчука виграв Роман Євгеній Віталійович. Переможницею конкурсу на Gala Radio стала Ірина Даліна, яка отримала запас продукції від компанії ««Данон» в Україні».  

Привітати хлопців з участю в головному юнацькому футбольному турнірі країни приїхав генеральний директор компанії ««Данон» в Україні» Даріо Маркетті. ««Кубок Націй Данон» - важливий соціальний проект нашої компанії, - сказав у своєму виступі Даріо Маркетті. Україна - футбольна країна. Це яскраво підтвердив чемпіонат Євро-2012, який Україна успішно приймала разом з Польщею. Ми віримо в те, що мине кілька років, і в найбільших дорослих міжнародних турнірах будуть блищати хлопці, яких свого часу відкрив «Кубок Націй Данон». І я впевнений, якщо кожен з хлопчаків повірить у цю мрію - вона обов'язково збудеться!».

За словами першого віце-президента Асоціації аматорського футболу України Олександра Каденко, турнір допомагає хлопцям зробити перші кроки до здійснення своєї мрії, повірити в свої сили. «Разом з компанією «Данон»ми виховуємо в дітях витривалість, силу духу і волю до перемоги!».

Крім того, привітати хлопців приїхали легендарні футболісти Андрій Біба та Валерій Поркуян, ветерани ФК «Чорноморець» Леонід Гайдаржи та Василь Іщак, а також президент Федерації футболу Одеської області Петро Чілібі. 

Завдяки гостям турніру - учасникам 2-го сезону шоу «Голос країни» - Кирилові Туриченко, Наталії Пічкур, Назару Іщенко та Олександрові Онофрійчуку - на стадіоні панувала надзвичайна святкова атмосфера.

Девіз турніру «Кубок Націй Данон» говорить: «Повір у свою мрію! І вона обов'язково збудеться!». Тисячі українських хлопчаків мріють стати футбольними зірками, ще більше - потиснути руку самому Зінедіну Зідану. У 2012 році удача посміхнулася хлопцям з Кременчука. Звичайно ж, ми віримо, що їх мрія перемогти в світовому «Кубку Націй Данон» обов'язково здійсниться!