Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

Компанія «Данон» дітям: співробітники компанії встановили нову ігрову площадку в Асканії

11 жовтня 2012
Компанія «Данон» дітям: співробітники компанії встановили нову ігрову площадку в Асканії Ігровий майданчик був розміщений в дитячому садку смт. Асканія, в рамках програми розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК), яку компанія «Данон» реалізує на території України вже протягом декількох років. Крім безпосередньої підтримки малих виробників молока (1-2 корови) і сімейних ферм (5-10 корів), проект спрямований на надання кооперативам соціальних грантів на розвиток інфраструктури сіл і поліпшення життя сімей.
 
Установка перших майданчиків відбулася в 2011 р. На сьогоднішній день функціонує вже 9 подібних ігрових зон в місцях розташування молочних кооперативів компанії «Данон»: у Херсонській, Кіровоградській, Запорізькій, Полтавській, Дніпропетровській областях, а також в АР Крим. Планується встановити ще 3 додаткових майданчики протягом 2012-2013 рр.
 
Світлана Яримова, менеджер зі зв'язків з громадськістю компанії «Данон»:
«Одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії є розвиток українського села. Компанія «Данон» підходить до цього завдання комплексно. Від організації молочних кооперативів до поліпшення соціальної сфери села, в якому працюють кооперативи, в тому числі за допомогою встановлення дитячих майданчиків».
 
Встановлення дитячих майданчиків - один з етапів проекту розвитку молочних кооперативів компанії «Данон». Станом на жовтень 2012 р. в Херсонській, Дніпропетровській, Миколаївській, Запорізькій, Полтавській областях та АР Крим успішно функціонують 25 кооперативів. Сума загальних інвестицій в проект складає більше 1,1 мільйона євро.