Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

«Пробіг з вірою в серці» у Дніпропетровську відбувся 8 вересня 2012 року. Підсумки та результати

17 вересня 2012
«Пробіг з вірою в серці» у Дніпропетровську відбувся 8 вересня 2012 року. Підсумки та результати

«Пробіг з вірою в серці» - унікальна соціальна ініціатива компанії «Данон», спрямована на допомогу дітям з кардіозахворюваннями. На сьогоднішній день Україна займає перше місце в Європі за кількістю вад серця: 10-12 дітей з 1000 вже народжуються з цим захворюванням, для більшості з них хвороба представляє серйозну загрозу для життя. Своєчасна діагностика пороку серця збільшує шанси дитини на виживання. В Україні тільки деякі медичні установи мають можливість вчасно виявити і попередити хворобу.
 
Марафон ініційований лише в 2010 р., і вже знайшов відгук у серцях українців. У 2010 і 2011 рр. «Пробіг з вірою в серці» пройшов у Херсоні - зібрано більше 136 297 грн. Для кардіоцентру Херсонської обласної дитячої лікарні придбано обладнання для відео-консультацій, комплекс моніторингу електрорадіосигналів і монітор артеріального тиску. У 2011 р. в Кременчуці зібрано 70 238 грн. і придбано апарат штучної вентиляції легенів для міської лікарні № 2.
 
У 2012 р. «Пробіг з вірою в серці» відбудеться вже в 4-х містах - Дніпропетровську (08.09), Кременчуці (22.09), Полтаві (23.09) та Херсоні (29.09).
І в усіх містах благодійна ініціатива знаходить активну підтримку міських і обласних властей. Більше того, у Дніпропетровську благодійний марафон став одним з ключових подій в рамках святкування Дня міста.
Реалізація цього важливого проекту здійснюється силами компанії ««Данон» в Україні» за активного сприяння постійних партнерів. У 2012 р. проект «Пробіг з вірою в серці» підтримали: спортивний бренд New Balance, мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот. Техніка для дому», Platinum Bank та компанія« Тетра Пак Україна», світовий лідер в області рішень для переробки і упаковки рідких харчових продуктів. Інформаційну підтримку здійснює газета «Зоря» (м. Дніпропетровськ) і «Гала Радіо», в ефірі якого з місця подій здійснювалися прямі включення на всю Україну.

На заході, який пройшов 8 вересня, жителів Дніпропетровська очікувала маса приємних сюрпризів від партнерів пробігу. Представники компанії «Тетра Пак» познайомили відвідувачів зі своїми екологічними ініціативами: кожен дорослий учасник отримав примірник «Громадянського Екологічного Кодексу», який містить рекомендації щодо зменшення негативного впливу на довкілля шляхом зміни своїх побутових звичок. Для маленьких марафонців був організований майстер-клас «Упаковка, здавайся», в рамках якого дітки, випивши молочний коктейль ТМ «Смішарики» в асептичній упаковці компанії «Тетра Пак», разом з аніматором виготовили аркуш паперу із використаної упаковки. Platinum Bank підготував цікаві конкурси з приємними і корисними сюрпризами. Завдяки компаніям «Фокстрот. Техніка для дому»і New Balance серед учасників пробігу було розіграно безліч цінних призів.

Головний приз - LCD телевізор - за одноголосним рішенням організаторів та партнерів акції був переданий найстаршому учаснику пробігу - Кокіній Владилені Яківні, жительці м. Жовті Води, яка спеціально приїхала на пробіг. Владилена Яківна займається бігом з 58 років і рада, що зараз, в 86 років, завдяки своєму здоровому способу життя може підтримати хворих малюків.
 
Світлана Яримова, лідер проекту «Пробіг з вірою в серці», компанія «Данон-Україна»:
«Марафон «Пробіг з вірою в серці» вже кілька років поспіль допомагає багатьом діткам, які мають серцеві захворювання. Неоціненний внесок у реалізацію проекту в Дніпропетровську зробили міська влада, співробітники «Данон» і наші партнери. Ми разом з маленькими пацієнтами дитячої міської клінічної лікарні №2 вдячні мешканцям Дніпропетровська за чуйність і неоціненну допомогу. І віримо, що подібні марафони стануть доброю традицією в нашій країні!».