Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

«Пробіг з вірою в серці!» звітує про витрачені кошти у Дніпропетровську

14 квітня 2014
«Пробіг з вірою в серці!» звітує про витрачені кошти у Дніпропетровську Довгоочікуваний Холтер ЕКГ моніторування  було встановлено у  Дніпропетровьскій міській дитячій лікарні №2 на початку 2014 року. Обладнання було придбано на внески учасників щорічного благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці» у 2013 році.

«Пробіг з вірою в серці» - унікальна соціальна ініціатива компанії «Данон», спрямована на допомогу дітям з кардіозахворюваннями. Своєчасна діагностика серцевих захворювань значно підвищує шанси маленького пацієнта на якнайшвидше і повне одужання. На жаль, в Україні лише деякі медичні установи мають можливість вчасно виявити і вилікувати хворобу. Саме з метою допомоги дитячим лікарням у закупівлі необхідного обладнання чуйні та добрі жителі міст приєднуються до Пробігу. Цим вони показують свою небайдужість та рішучість боротися із серцевими захворюваннями – роблять благодійні внески та займаються спортом під час Пробігу. Загальна сума благодійного внеску учасників та організаторів Пробігу в Дніпропетровську у 2013 р. склала 74 123 грн. 


Марек Войтина, генеральний директор «Данон» в Україні: «Хочу подякувати  дніпропетровській громаді за таку велику підтримку та участь вже другий рік поспіль у "Пробізі з вірою в серці".  За цей час ми разом обладнали міську дитячу лікарню вкрай необхідним для збереження життя дітей кардіологічним обладнанням. Цим ми допомогли лікарям кардіологічного відділення Дніпропетровської міської дитячої лікарні врятувати життя та здоров'я  понад 60 дітей.
Сьогодні ми з Вами не тільки збираємо кошти для вкрай необхідного кардіологічного обладнання та  висловлюємо нашу підтримку цим дітям та їхнім батькам. Ми кажемо усьому Дніпропетровську, що кожний з нас має можливість бути здоровим через здоровий спосіб життя: фізичну активність, відмову від шкідливих звичок та здорове харчування. З кожним роком нас має стати більше!»

Тамара Дайдук, лікар функціональної діагностики Дніпропетровської дитячої клінічної лікарні №2: «Холтер ЕКГ моніторування – це перший крок до одужання маленької людини. Він допомагає нам швидше та краще боротися за життя та здоров’я маленьких пацентів. Величезне спасибі всім учасникам, волонтерам і партнерам Пробігу - внесок кожного з вас має значення! Користуючись нагодою, хочу запросити всіх на наступний Пробіг восени цього року!» 

«Пробіг з вірою в серці» триває! Тож запрошуємо жителів Дніпропетровська продовжити таку чудову традицію: приходьте на Пробіг, проведіть час весело та з користю, допомагаючи врятувати життя дітлахів.