Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

«Пробіг з вірою в серці!» звітує про витрачені кошти в Кременчуці

22 квітня 2014
«Пробіг з вірою в серці!» звітує про витрачені кошти в Кременчуці Довгоочікуваний поліфункціональний монітор Colin було встановлено у  Кременчузькому міському пологовому будинку на початку 2014 року. Обладнання було придбано на внески учасників щорічного благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці» у 2013 році.

«Пробіг з вірою в серці» - унікальна соціальна ініціатива компанії «Данон», спрямована на допомогу дітям з кардіозахворюваннями. Своєчасна діагностика серцевих захворювань значно підвищує шанси маленького пацієнта на якнайшвидше і повне одужання. На жаль, в Україні лише деякі медичні установи мають можливість вчасно виявити і вилікувати хворобу. Саме з метою допомоги дитячим лікарням у закупівлі необхідного обладнання чуйні та добрі жителі міст приєднуються до Пробігу. Цим вони показують свою небайдужість та рішучість боротися із серцевими захворюваннями – роблять благодійні внески та займаються спортом під час Пробігу. Загальна сума благодійного внеску учасників та організаторів Пробігу в Кременчуці у 2013 р. склала 71 260 грн.

Марек Войтина, генеральний директор «Данон» в Україні: «Хочу подякувати кременчуцькій громаді за таку велику підтримку та участь вже третій рік поспіль у "Пробізі з вірою в серці". За цей час ми разом обладнали міську лікарню та пологовий будинок вкрай необхідним для збереження життя дітей кардіологічним обладнанням. Цим ми допомогли кременчуцьким лікарям врятувати життя та здоров'я  понад 65 дітей. Сьогодні ми з Вами не тільки збираємо кошти для вкрай необхідного кардіологічного обладнання та  висловлюємо нашу підтримку цим дітям та їхнім батькам. Ми кажемо усьому Кременчуку, що кожний з нас має можливість бути здоровим через здоровий спосіб життя: фізичну активність, відмову від шкідливих звичок та здорове харчування. З кожним роком нас має стати більше!»

Ірина Анатоліївна Лорінець, завідуюча відділенням інтенсивної терапії новонароджених Кременчуцького міського пологового будинку: «Неможливо переоцінити роль «Пробігу з вірою в серці» та того обладнання, яке закуповується на зібрані учасниками кошти. Для лікарів лікувати хворих – це не тільки призвання, але і технічний процес, який неможливо уявити без необхідного обладнання. Даний монітор дає нам можливість ефективно відстежувати всі життєвоважливі функції новонароджених, що знаходяться у критичному стані за більш ніж 10 параметрами."Наступний сезон «Пробігів з вірою в серці» стартує вже восени цього року! Тож запрошуємо жителів Кременчука продовжити таку чудову традицію: приходьте на Пробіг, проведіть час весело та з користю, допомагаючи врятувати життя дітлахів.