Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

«Пробіг з вірою в серці» звітує про витрачені кошти в Херсоні

06 травня 2014
«Пробіг з вірою в серці» звітує про витрачені кошти в Херсоні На початку 2014 року у  відділенні інтенсивної терапії недоношених новонароджених Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні був встановлений газовий аналізатор крові , критично необхідний для порятунку маленьких життів. Обладнання було придбане на внески учасників щорічного благодійного марафону « Пробіг з вірою в серці» в 2013 році.

«Пробіг з вірою в серці » - унікальна соціальна ініціатива компанії « Данон », спрямована на допомогу дітям з кардіозахворюваннями . Своєчасна діагностика серцевих захворювань значно підвищує шанси маленького пацієнта на якнайшвидше і повне одужання. На жаль , в Україні тільки деякі медичні установи мають можливість вчасно виявити і вилікувати хворобу . Саме з метою допомоги дитячим лікарням в закупівлі необхідного обладнання чуйні та добрі жителі українських міст приєднуються до Пробігу . Вони демонструють свою небайдужість та рішучість боротися з серцевими захворюваннями , роблячи благодійні внески і займаючись спортом під час Пробігу . Загальна сума благодійного внеску учасників та організаторів пробігу в Херсоні в 2013 році склала 96 840 грн.

Марек Войтина , генеральний директор « Данон» в Україні : «Хочу подякувати херсонській громаді за надану підтримку та участь у" Пробігу з вірою в серці " третій рік поспіль. За цей час ми разом обладнали обласну  дитячу лікарню вкрай необхідним для збереження життя дітей обладнанням. Цим ми допомагаємо лікарям Херсону щодня рятувати життя найменших пацієнтів . Сьогодні ми з Вами не тільки збираємо кошти для вкрай необхідного медичного обладнання , а й висловлюємо нашу підтримку пацієнтам дитячих лікарень та їх батькам . Ми говоримо всьому Херсону , що кожен з нас має можливість бути здоровим через здоровий спосіб життя: фізичну активність , відмову від шкідливих звичок і здорове харчування.  З кожним роком нас повинно ставати все більше! »

В'ячеслав Козин , завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених  Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні: "Неможливо собі уявити ефективну діагностику пацієнта без якісного аналізатора крові. Кожна дитина , перебуваючи у важкому стані, має власну потребу в підтримці дихання. Після здійснення аналізу крові, завдяки аналізатору лікар має можливість найбільш ефективно підібрати штучну вентиляцію дихальних шляхів , таким чином забезпечивши дихання новонародженого. Цим обладнанням вже скористалися понад 80 дітей , а попередні апарати ( холтерівскій монітор і компресор) взагалі працюють безперервно . Завдяки спільним зусиллям ми отримали можливість поліпшити здоров'я наших малюків вже з перших митей їх життя."

«Пробіг з вірою в серці » триває! Тому запрошуємо жителів Херсону  продовжити цю чудову традицію. Приходьте на Пробіг , проведіть час весело і з користю , допомагаючи врятувати життя діточок.