Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

«Пробіги з вірою в серці» – 2014

28 липня 2014
«Пробіги з вірою в серці» – 2014 «Пробіг з вірою в серці» -  це унікальна соціальна ініціатива компанії «Данон», спрямована на допомогу  дітям з кардіозахворюваннями.

На жаль, сумна статистика свідчить, що в Україні від 7 до 14 малюків на 1000 немовлят з'являються на світ із вродженими вадами серця. 42% з них не доживуть до року, якщо не будуть вчасно прооперовані. Своєчасна діагностика серцевих захворювань значно підвищує шанси маленького пацієнта на якнайшвидше і повне одужання. Однак, лише деякі медичні установи мають належне обладнання, що дає можливість вчасно діагностувати кардіологічні відхилення і попереджувати їх розвиток.

Саме з метою допомоги дитячим лікарням в закупівлі необхідного обладнання компанія «Данон» в Україні ініціювала проведення Пробігів у великих українських містах. Приєднуючись до пробігу, їх учасники демонструють свою небайдужість і рішучість боротися з серцевими захворюваннями, роблячи благодійні внески і займаючись спортом під час Пробігу.

Вперше "Пробіг з вірою в серці" відбувся у 2010 році в Херсоні, де цього року він пройде вже вп’яте. Загалом у 2014 році пробіги охоплять п’ять українських міст: Дніпропетровськ, Вінницю, Львів, Херсон та Кременчук.

Завдяки зусиллям учасників Пробігу в кардіологічних відділеннях міст -учасників з’явилися кардіомонітори, холтери ЕКГ, аналізатори крові та інше кардіологічне обладнання, що кожного дня допомагає рятувати маленькі життя.

Досвід минулих Пробігів свідчить про те, що наші спільні зусилля дарують надію та допомагають творити справжні чудеса! Тож, не впустіть нагоди приєднатися до Пробігу!

Цього року “Пробіги з вірою в серці” відбудуться за наступним розкладом:
Дніпропетровськ та Вінниця – 13 вересня
Херсон – 21 вересня
Кременчук – 27 вересня
Львів – 28 вересня

Прийдіть та зробіть власний внесок у здорове майбутнє нації!