Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

Результати благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці!»

16 липня 2013
Результати благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці!» Херсон, Україна, 10 липня 2013: У херсонському дитячому кардіоревматологічному центрі відбулася офіційна передача медичного обладнання, придбаного на внески учасників щорічного благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці!».
Уже протягом трьох років маленькі пацієнти херсонського дитячого кардіоревматологічного центру отримують усе більше і більше можливостей для якнайшвидшого і повного одужання. Так, на кошти, зібрані силами мешканців міста та організаторів марафону у 2012 р., для центру придбано медичний компресор Aridyne AD2000, призначений для подачі стисненого медичного кисню, у першу чергу необхідного для апаратів штучної вентиляції легенів, і 2 електрокардіографа ЕК1Т-1/3-07 «Аксіон», призначених для діагностики стану серцево-судинної системи.
Загальна сума благодійного внеску учасників та організаторів пробігу у 2012 р. склала 81019 грн.
Тарас Пилипець, генеральний директор заводу «Данон Дніпро»: «Здорове суспільство - одна з ключових цінностей нашої компанії. І ми раді, що для жителів міста наша ініціатива стала доброю традицією. З кожним роком взяти участь в «Пробігу з вірою в серці!» приходить все більше і більше херсонців. Вірю, тільки спільними зусиллями ми можемо допомогти - і це не тільки внесок в 10 або 50 грн., це теплі слова й чуйні серця допомагають видужувати маленьким херсонцям. І ми вже сьогодні запрошуємо приєднатися до нас на «Пробігу з вірою в серці» -2013!»
2010 рік - зібрано близько 70 тис. грн., придбано обладнання для дистанційних відео консультацій. Тепер фахівці центру мають можливість проводити термінові консультації особливо важких нетранспортабельних дітей, приймати оптимальне рішення щодо термінів хірургічного втручання, і, при можливості, виконувати такі операції в Херсоні.
 2011 рік - зібрано 76 297 грн., придбано діагностичне обладнання, необхідне для обстеження дітей з порушеннями ритму серця. Дане обладнання дозволяє зареєструвати ЕКГ протягом доби, у звичайному ритмі життя дитини, що дуже важливо для правильної діагностики та підбору лікування маленьких пацієнтів.
 «Пробіг з вірою в серці!» - унікальний соціальний проект, спрямований на допомогу дітям з кардіо захворюваннями. Перший благодійний марафон був ініційований компанією ««Данон» в Україні» за підтримки місцевої влади у 2010 р. в Херсоні. Марафон знайшов відгук у серцях жителів міста і став щорічним. Так, у 2010 р. на пробіг вийшли 2500 херсонців, у 2011 - 3 100, і у 2012 більше 5 000! У 2012 р. географія проекту «Пробіг з вірою в серці» розширилася - марафон вперше пройшов у м. Дніпропетровську і в Полтаві. Пробіг вже став традиційним і для Кременчука.
Активну допомогу і сприяння в проведенні Пробігу у 2012р. надали Херсонські обласні влади і губернатор області Микола Михайлович Костяк, а також благодійний фонд «Відкриті серця».
 
 
Як і в попередні роки, у 2012 році марафон був підтриманий партнерами компанії ««Данон» в Україні»: компанія «Тетра Пак Україна», мережа «Фокстрот. Техніка для дому», Platinum Bank, Херсонський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Інформаційну підтримку проекту «Пробіг з вірою в серці» у Херсоні надало радіо «Європа плюс».
Додаткова інформація
Компанія ««Данон» в Україні» є виробником широкого асортименту продуктів торгових марок «Актімель», «Активіа», «Растішка», «Даніссімо», «Живинка», «Веселий пастушок», «Біобаланс», «Тьома», «Простоквашино», «Галактон» , «Смішарики», «Кремез». Виробничі потужності компанії ««Данон» в Україні» налічують 3 заводи. У 2006 році компанія «Данон» придбала молокозавод «Родич» у м. Херсон, який був модернізований і перейменований в «Данон Дніпро». Зараз на заводі виробляється до 30% продукції «Данон». У 2010 році в результаті об'єднання компаній «Данон» і «Юнімілк» до активів приєднаний Київський міськмолокозавод «Галактон» і Кременчуцький міськмолзавод «Кремез», які інтенсивно модернізуються відповідно до стандартів «Данон».
Група компаній «Данон» - світовий лідер з виробництва молочних продуктів. Діяльність компанії зосереджена на випуску молочних продуктів, дитячого харчування і мінеральної води. У портфель Групи входять такі бренди, як Danone, Activia, Danissimo, Nutricia, Evian та ін.. Група «Данон» представлена ​​в 120 країнах світу. Компанії належить більше 160 заводів, на яких працюють близько 80 000 співробітників. Місія «Данон» - нести здоров'я через продукти харчування якомога більшій кількості людей в світі.