Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

Результати марафону «Пробіг з Вірою в Серці» в Кременчуці

21 листопада 2011
Результати марафону «Пробіг з Вірою в Серці» в Кременчуці Кременчук, 2 листопада, 2011 р.:''Довгоочікуваний апарат штучної вентиляції легенів встановлений у пологовому відділенні і готовий до експлуатації", - повідомляє адміністрація Кременчуцької міської лікарні № 2. Дане обладнання було придбано на кошти, зібрані учасниками першого благодійного марафону «Пробіг з Вірою в Серці». Медичне обладнання такого роду на даний момент єдине в другій міські лікарні.  

На сьогоднішній день в Кременчуці є 3 апарати вентиляції легень, всі вони знаходяться в пологовому будинку розташованому на Лівобережжі. Унікальність апарату штучної вентиляції легенів, подарованого Крюківському пологовому будинку, в тому, що він призначений як для виходжування недоношених дітей вагою від 500-800 грамів, так і для надання реанімаційної допомоги новонародженим з мінімальним збитком для їх здоров'я.


«Пробіг з Вірою в Серці» в Кременчуці відбувся 1 жовтня, 2011 р. за ініціативою компанії «Данон-Юнімілк» за підтримки виконкому міської ради і мера міста Олега Бабаєва. Незважаючи на дощову погоду, 2500 жителів міста прийшли на площу Незалежності, пробігли символічну дистанцію та взяли участь у святковому концерті, присвяченому дітям із хворим серцем. Сума благодійних внесків кременчужан перевищила найсміливіші очікування організаторів і, разом з вкладом компанії «Данон-Юнімілк», склала 70 238 гривень.

Новий і сучасний апарат штучної вентиляції легенів коштує набагато більше зібраної суми - близько 200 000 гривень. Для його покупки до суми добровільних внесків були додані 100 000 гривень, які компанія «Данон-Юнімілк» подарувала місту Кременчуку на 440-річчя міста.


«Вартість апарату дорівнює вартості двох автомобілів середнього класу, тому на кошти, які виділяє держава, пологове відділення ніколи б не змогло придбати його самостійно, а апарат, що раніше перебував у лікарні, вже давно застарів і не міг виконувати свої функції», - говорить завідуюча пологовим відділенням Крюківської лікарні Світлана Володимирівна Шестакова. «Таке обладнання не повинно бути розкішшю для пологових будинків будь-якого типу та дитячих лікарень. Пологи - це процес, коли ситуація може змінюватися в будь-яку сторону за лічені секунди, і беручи навіть здорову пацієнтку, ми повинні відчувати себе впевненими в тому, що зможемо надати екстрену допомогу у разі виникнення непередбачених ситуацій. Таку впевненість нам може дати тільки цей апарат».

«Нехай краще малюки народжуються здоровими, і ми сподіваємося, що реальна необхідність в застосуванні апарату виникне нескоро», - говорить Валерія Трифонова, Директор з комунікацій компанії «Данон-Юнімілк».


Відтепер, благодійний марафон «Пробіг з Вірою в Серці» проводитиметься в Кременчуці щорічно. Ідея даного проекту якомога краще відображає місію компанії - нести здоров'я людям - як через здорові продукти, так і шляхом впровадження соціальних ініціатив та інвестицій в здорове суспільство.

Результати благодійного марафону «Пробіг з Вірою в Серці» в Кременчуці і фотогалерея доступні за адресою в соціальній мережі Вконтакте http://vkontakte.ru/heartrun


 «Пробіг з Вірою в Серці» - унікальна соціальна ініціатива компанії «Данон-Юнімілк», реалізація якої щорічно здійснюється силами співробітників компанії при сприянні місцевої влади та спонсорської участі компаній-партнерів. Проведений вже другий рік поспіль, в 2011 році проект «Пробіг з Вірою в Серці» відбувся в 2-х містах - Херсоні та Кременчуці, де було зібрано 76297 і 70238 гривень відповідно. Зібрані кошти традиційно спрямовуються на придбання обладнання для дитячих лікувальних установ на допомогу дітям з серцевими захворюваннями.