Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

Результати перших чотирьох днів зональних фіналів "Кубка Націй"

31 травня 2012
Результати перших чотирьох днів зональних фіналів "Кубка Націй" Перші результати відбіркових матчів виявилися для всіх несподіваними. Футбол - це непередбачувана гра, коли результат матчу вирішує не тільки вміння, але й фортуна. Отже, дивіться, хто ж вийшов в кожній групі і розповідайте в коментарях фанатом якої команди стали ви!

Група 4 Кременчук - 24 травня
Стадіон «Кремінь-Арена»
1. Полтавська обл. (ЗОШ № 25 м. Кременчук) - ПЕРЕМОЖЕЦЬ
2. Київська обл. (ЗОШ № 4 м. Буча)
3. Миколаївська обл. (ЗОШ № 15 колегіум м. Первомайськ) 
4. Черкаська обл. (ЗОШ № 1 смт. Чорнобай)

Група 7 Донецьк - 28 травня
Стадіон СК «Олімпік», вул. Ткаченко, 189-А
1. Донецька обл. (ЗОШ № 112 м. Донецьк)
2. Запорізька обл. (ЗОШ № 54 м. Бердянськ) - ПЕРЕМОЖЕЦЬ
3. Луганська обл. (ЗОШ смт. Новопсков)

Група 5 Сімферополь - 29 травня
Навчально-тренувальна база «Таврія» (пгт. Поштове Бахчисарайського р-ну, вул. Виноградна, 30)
1. АР Крим (ЗОШ № 23 м. Керч) - ПЕРЕМОЖЕЦЬ
2. м. Севастополь (ЗОШ № 3 м. Севастополь)
3. Херсонська обл. (ЗОШ № 3 м. Скадовськ)

Група 6 Харків - 29 травня
Стадіон «Газовик» смт. Червоний Донець Балаклійського р-ну Харківської обл., (вул. Жовтнева, 9)
1. Харківська обл. (Гімназія № 1 м. Золочів) 
2. Дніпропетровська обл. (ЗОШ № 54 м. Дніпропетровськ) - ПЕРЕМОЖЕЦЬ
3. Кіровоградська обл. (ЗОШ № 20 м. Кіровоград)
4. Сумська обл. (фінал 24.05)

Група 3 Чернігів - 30 травня 
Стадіон Державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів»»
1. Чернігівська обл.  ( ЗОШ № 2 м. Ніжин) - ПЕРЕМОЖЕЦЬ
2. м. Київ (фінал 26.05)
3. Хмельницька обл. (ЗОШ № 14 м. Хмельницький)

Завтра пройдуть матчі ще двох груп, за результатами яких ми отримаємо дві найсильніших команди західної України:


Група 1 Волод-Волинський - 1 червня 
Стадіон «Олімп»
1. Волинська обл. 
2. Львівська обл. (ЗОШ № 2 м. Буськ)
3. Рівненська обл. (ЗОШ № 2 м. Березне)
4. Тернопільська обл. (ЗОШ № 26 м. Тернопіль)

Група 2 Чернівці
Стадіон «Колос»
1. Чернівецька обл. (ЗОШ с. Кам’янка) 
2. Вінницька обл. (ЗОШ № 2 м. Ямпіль)
3. Закарпатська обл. (ЗОШ № 6 м. Мукачево)
4. Івано-Франківська обл. (ЗОШ № 18 м. Івано-Франківськ)

До «чудової сімки» на правах господарів приєднаються хлопці з Одеси, які 21 липня приймуть на міському стадіоні «Чорноморець» фінальний тур «Кубка Націй Данон» в Україні. Переможець цих ігор представить Україну на фіналі Кубка у Варшаві 9 вересня. Очікується, що за головний приз, як і минулого року в Мадриді, боротимуться команди з 40 країн - переможці національних турів, кожен у своїй країні. Команда - переможець за підсумками фінальних ігор отримає приз з рук легендарного Зінедіна Зідана, офіційного посла чемпіонату.

«Кубок Націй» справедливо вважають дитячим чемпіонатом світу з футболу серед непрофесійних гравців віком 10-12 років. Варто відзначити, що у відбіркових турнірах на чотирьох континентах щорічно беруть участь близько 2,5 мільйона дітей або 25 000 шкіл і 20 000 клубів. В Україні турнір теж вражає своїм масштабом: більше 200 000 юних футболістів зіграли у відбіркових матчах за вихід у фінал у цьому році. Найбільше досягнення команди України було у 2000-му році, коли бронзову медаль завоювали хлопці з Кременчука. Далі, в 2010 році в Південній Африці учні львівської середньої школи № 73 стали п'ятими. А всього Україна брала участь у «Кубку Націй» 10 років, займаючи місця не нижче середини.

Перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко: ««Кубок Націй Данон» - справжнє свято для підлітків і величезна можливість втілити свою мрію. Спільно з компанією Данон нам вдається виховати в дітях витривалість, командний дух і волю до перемоги. На мою думку, «Кубок Націй Данон» дуже успішний проект, його основна мета - залучення дітей до спорту, до здорового способу життя». Девіз «Кубка Націй Данон» -«Повір у свою мрію!». Головними цінностями є задоволення від гри, дотримання правил (чесна гра), взаємна повага та культурний обмін. З урахуванням віку учасників, змагання проходять за певними правилами - на половині справжнього поля зі значно скороченим ігровим часом. Але на видовищності матчів це ніяк не позначається. Азарту і пристрастям на полі позаздрить великий футбол. Турнір, який «Данон» проводить з  2000-го року, отримав офіційне визнання з боку ФІФА і високу оцінку світового футбольного співтовариства. Не тільки за рахунок масовості, але шляхом залучення національних Послів «Кубка Націй Данон» в кожній країні: Інієста в Іспанії, Кафу - в Бразилії, Деко - в Португалії. В Україні другий рік поспіль Послом турніру є відомий футболіст Максим Шацьких.

«Кубок Націй Данон» - це важливий соціальний проект нашої компанії, спрямований на популяризацію спортивних цінностей та здорового способу життя дітей та їх сімей», - підкреслює генеральний директор ««Данон» в Україні» Даріо Маркетті: «Ми прагнемо допомогти підліткам, виховати вольові риси характеру, повірити в свої сили, зробити крок до здійснення мрії і, можливо, в майбутньому стати відомим футболістом».