Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

У Києві відбулося відкрите тренування команди-переможця «Кубка Націй Данон 2016»

20 жовтня 2016
12 жовтня на стадіоні ДЮСШ №15 у Києві відбулося відкрите тренування команди НВО №6 з Кропивницького, переможця національного етапу дитячого турніру з аматорського футболу «Кубок Націй Данон». Прийдешні кілька днів юні чемпіони представлятимуть Україну на світовому фіналі змагань, що відбудеться у Франції.

Шлях до здійснення мрії був непростим – щороку 200 000 дітей з усіх куточків України мають шанс взяти участь у події. Тож, дійшовши до фіналу, спортсмени були налаштовані рішуче. У травні вони змагалися за першість на легендарному стадіоні «Арена-Львів» серед 7 команд. Їхня заслужена перемога принесла не лише солодку втіху після напруженої боротьби та всенародне визнання, а й унікальну можливість представляти Україну серед 32 країн на міжнародному фіналі у Парижі на найбільшій спортивній арені Франції – стадіоні «Стад де Франс», який влітку приймав ЄВРО-2016.

Водночас цей шанс поклав на хлопців велику відповідальність – адже українці боротимуться за звання чемпіона з 400 гравцями з усього світу. Саме тому, починаючи з травня, команда невпинно тренувалася, готуючись до цієї важливої події. Під час відкритого тренування у Києві українську команду урочисто провели до Парижу, бо вже наступного дня на хлопців чекають тренування та відбіркові матчі.

У відкритому тренуванні взяв участь посол «Кубка Націй Данон 2016» в Україні, відомий воротар, заслужений майстер спорту Віталій Рева.

Віталій Рева: «Хочу побажати хлопцям впевненості у своїх силах та опиратися на себе й свої вміння. Не варто боятися суперника, хвилюватися, треба дивитися вперед і грати свою гру. Головне – той безцінний досвід, який хлопці здобудуть завдяки участі у цих змаганнях. Можливо, на когось чекають справжні успіхи у футбольному майбутньому».

Після тренування юні спортсмени разом із тренером Вадимом Бондарем поспілкувалися з журналістами.

Вадим Бондар, тренер команди: «Дуже дякую за підтримку батькам. Ми відчуваємо вашу віру та намагатимемося виправдати ваші надії і виступити достойно».Серед почесних гостей заходу були присутні перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко та Анастасія Черненко, менеджер з комунікацій компанії «Данон» в Україні, під егідою якої проводяться ці змагання.

Олександр Каденко: «По-перше, хотілося б привітати хлопців – вони вже переможці, адже здолали суперників і стали найкращими серед учасників із 8 000 шкіл з усієї України. По-друге, побажати успіху в майбутній боротьбі у Франції, нового досвіду та незабутніх вражень від змагань».

Анастасія Черненко: «“Створюємо разом здорове майбутнє” – так звучить маніфест «Данону». Діяльність компанії у всьому світі спрямована на розвиток звичок здорового харчування. Юні футболісти, які беруть участь у турнірі – це майбутнє нашої нації, і ми хочемо бачити його загартованим спортом та здоровим. Окрім цього, «Кубок Націй Данон» – це унікальний проект, який відкриває для дітей можливість побачити світ, познайомитися з командами інших країн, зіграти на одному з легендарних стадіонів світу, а найголовніше – здійснити свою мрію та бути побаченим професіоналами, щоб відчинити двері у великий футбол. Я дуже щаслива, що «Данон» справді може здійснювати мрії юних футболістів!»

Довідка:
«Кубок Націй Данон» вперше відбувся 16 років тому. Його засновник – Франк Рібу, Президент групи компаній «Данон». Турнір цілком відображає цінності компанії: наближеність, відкритість, гуманізм та ентузіазм. Масштабний міжнародний турнір – це можливість для хлопчиків і дівчаток із різних країн світу проявити себе, продемонструвати свою захопленість футболом та досягнути мрії – стати чемпіоном світу.