Медіа-центр Media.Center@danone.com

Акція!

Новини компанії

Унікальний відео-конкурс серед школярів з усієї України

02 жовтня 2013
Унікальний відео-конкурс серед школярів з усієї України Новина для наших юних друзів! Майбутні режисери, оператори, журналісти, рекламісти і просто класні хлопці і дівчата, є цікаве завдання! Ви певно знаєте, що зараз Україною проходить наша акція «Пробіг з вірою в серці», де ми збираємо гроші на допомогу хворим дітям (деталі: http://vk.com/heartrun).
Зніміть про це короткометражний фільм! Чому б ні!? Це чудова можливість проявити себе. У вас – абсолютна свобода. Ведіть репортаж з місця подій, візьміть інтерв’ю у когось з учасників, зніміть свою історію, зробіть слайд шоу з фотографій.

Перед початком – зробіть невеличку самопрезентацію: назвіться, скажіть де ви живете і в якій школі навчаєтесь. Далі у фільмі потрібно висвітлити такі питання: Що таке «Пробіг з вірою у серці»? Для чого проводився Пробіг? Який результат Пробігу особисто для Вас, Вашої сім’ї або школи?

Також ви можете присвятити відео й іншим темам:
- Моя сім’я за здорове харчування (http://skooltv.com/2013/video/category/2)
- Моя школа любить спорт (http://skooltv.com/2013/video/category/3)

Завантажуйте відео на сайт http://skooltv.com

30 перших відео отримають заохочувальні подарунки від компанії Данон.

А автор роботи, яка набере найбільше голосів, отримає можливість відвідати із друзями завод Данон та поласувати там смачним! Конкурс триває до 30 листопада.

Деталі конкурсу: http://skooltv.com/