Медіа-центр Media.Center@danone.com
Новини компанії

Визначено переможця національного етапу "Кубку Націй Данон"

03 червня 2014
Визначено переможця національного етапу "Кубку Націй Данон" 28 травня на стадіоні «Арена Львів» відбувся фінал найбільшого у світі та Україні футбольного чемпіонату для дітей 10-12 років – «Кубок Націй Данон».

Впродовж чотирьох годин на футбольному полі «Арена Львів» вирували по-справжньому  недитячі пристрасті. У футбольних поєдинках зійшлися 8 команд з м. Львова, Нової Каховки, Кременчука, Вінниці,  Дніпропетровська,  Сум, с. Брошнів (Івано-Франківська область) та смт. Теофіполя (Хмельницька обл), що вибороли звання найкращих в своїх регіонах.  Тріумфаторами чемпіонату, а також щасливими володарями заповітної путівки на фінал до Бразилії стала ЗОШ №141 м.Дніпропетровськ . Вже 16 листопада цього року наші хлопчаки зустрінуться з однолітками з понад 30 країн світу,  захищаючи національні жовто-блакитні кольори у Бразилії. Побажаємо нашим чемпіонам успіхів та натхнення!

Дмитро Трикоз, тренер команди ЗОШ №141, м. Дніпропетровськ:  «Перемога на такому рівні – це найбільше наше досягнення. Ми щиро вірили у свої сили, довго і наполегливо тренувалися, подолали тисячі конкурентів на відбіркових матчах та на півфінальних іграх і, нарешті, ми у фіналі! Сказати, що ми на сьомому небі від щастя – це не сказати нічого!  Величезне спасибі компанії Данон за таку неймовірну можливість та подароване свято для  наших дітей! Україно, вболівай за нас в Бразилії!»

Між іншим, вперше в історії проведення чемпіонату в Україні дітей запросили на прийом до мера міста. Андрій Садовий у сесійній залі особисто привітав хлопчаків, побажав успіху та подарував на згадку значок, що за його словами наразі буде забезпечувати можливість зустрітися з ним у будь який час безперешкодно!

Крім основного змагання, команди -фіналісти отримали можливість проявити себе під час турніру з елементів техніки гри у футбол. Особливо відзначилися:
-  у вправі жонглювання – Антон Калюжний (ЗОШ №29 м. Суми);
-  в ударах на дальність – Максим Кучеренко (ЗОШ №1 м. Кременчук);
-  в ударах на точність – Ілля Гордієнко (ЗОШ №29 м. Суми);

Загальнокомандну першість у змаганнях з елементів техніки гри у футбол виграла команда ЗОШ №141 м. Дніпропетровськ.